דייטים וכוונות לעתיד

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

דייטים וכוונות לעתיד

הודעהעל ידי Lynnch » 25 ינואר 2019, 11:41

שלום(:
אני בת 24 והבחור בן 29.
אני קצת מופתעת שהבאתי את עצמי למצב שבו אני פונה עם הבעיה שלי בפורום, אבל אני מרגישה שאני זקוקה לעזרה.
לפני כחודש התחלתי להתראות עם בחור. נפגשנו פעמיים ( בהן קיימנו יחסי מין) לפני שיצא לתקופה של שבועיים וחצי למילואים. במהלך המילואים היינו בקשר יום-יומי, והכימיה בהתכתבות הייתה גבוהה.
כשחזר נפגשנו פעם נוספת, בה נשארתי לישון אצלו( זה צעד גדול מבחינתי כי אני גרה עם ההורים). כשאנחנו יחד יש הרבה חיבוקים, נשיקות ומגע בכללי. המשיכה בינינו מאוד מאוד גבוהה.
הבעיה מתחילה כאן:
לאחר שישנתי אצלו תהיתי מה טיב היחסים בינינו, מפני שאני מאוד רגישה ונקשרת. הוא מבחינתו אמר שהשאלה הגיעה יחסית מוקדם עבורו, אבל שהוא לא רוצה לתייג דברים, ולא מעוניין במשהו כבד( כבד עבורו= סצנות וקשר רשמי), אך הוסיף כי בעבר קרה לו שמשהו כמו מה שיש בינינו עכשיו התפתח למערכת יחסים. אני כמובן מאוד מעוניינת בו, ותוהה אם יש טעם להמשיך בציפייה שזה יהפוך לקשר רציני. אני אדם מאוד אופטימי ומוכנה להתפתח

הנושא מאוד מפריע לי ומשפיע עליי, אשמח לייעוץ והכוונה כלשהי.

תודה רבה! והמשך יום נהדר!

דייטים וכוונות לעתיד Lynnch
25 ינואר 2019, 11:41
לדעתי את התמסרת מהר מדי דורית כהן
28 ינואר 2019, 07:40

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]