על סף התהום לקראת פרידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

על סף התהום לקראת פרידה

הודעהעל ידי מוצשית » 26 ינואר 2019, 19:14

דורית שלום,
אני ובעלי יחד 7 שנים, בעלי בן 45 ואני בת 33 ויש לנו ילד בן שנה וחצי. במהלך השנים צצו כל מיני משברים ביני לבין בעלי, סביב נאמנות, לקיחת אחריות ומעורבות במה שקורה בבית ויחסים אינטימיים חלשים. את רוב ה"פצצות" ככולן, הוא הפיל על ראשי והמשכנו הלאה עם זרם החיים והשגרה כי יכולתי לעשות. רציונליזציה ולהדחיק. בנוסף, הוא מסרב לדבר על כל נושא לא נעים. ומהר מאוד, גם אם אני פונה בצורה נעימה ולא מאשימה, הוא צועק, הוא מאשים אותי בכל מיני דברים שחלקם כלל לא מציאותיים ובסוף שותק ומתנתק. הצעתי מספר פעמים במהלך השנים שנלך לטיפול. במיוחד לאחרונה, כשהרגשתי מוצפת ומיואשת, והוא אמר באופן חד משמעי שהוא מעדיף להתאבד ולא ללכת לטיפול. כאשר הצעתי שאני אלך לבד, כדי לפתור את הצד שלי בעניין ולהשתפר, הוא אמר שהוא לא מוכן לשלם על זה ואסר עלי לעשות זאת. האמת, שאני כבר חשה מרוקנת מכל רגש חיובי אליו, מלבד רחמים ולכן אני לא עוזבת. אני גם מפחדת על מצבי הכלכלי למרות שיש ביכולתו לשלם מזונות ביד רחבה. כבר דיברתי בסתר עם מספר מומחים בכמה שיחות שלא נשמעו אופטימיים לאור היסטורית הקשר. אני מרגישה שנגמר לי, שאני לא מצליחה להפיק יותר כל תיקווה ושאני מבזבזת את שנותי היפות במאמץ "להסתדר" ולא בלהרגיש , לאהוב ולהעניק מהלב. בנוסף, אציין שאלו נישואיו השניים והוא עבר כבר פרידה מכוערת ונשאר בלי תמיכה חברתית. ושלכל מי שמסתכל מבחוץ, אנחנו ממש זוג נפלא, סיפור הצלחה...

על סף התהום לקראת פרידה מוצשית
26 ינואר 2019, 19:14
Re: תכתבי לו מכתב שי שי
27 ינואר 2019, 07:08
מצב תקוע שאת צריכה להתחיל לפרוץ אותו דורית כהן
31 ינואר 2019, 14:07

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים