בוגד באופן סדרתי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בוגד באופן סדרתי

הודעהעל ידי בחור מתוסכל » 30 ינואר 2019, 16:03

שלום. זוהי הפעם הראשונה בחיי שאני מוציא את מה שיושב לי על הלב בפני האינטרנט.
אשאר בעילום שם למען הפרטיות והזהירות. הסיפור הוא כזה.
אני בן 25, נשוי+ ילדה. כמו שכבר אפשר להבין התחתנתי מוקדם מאד, ונעשיתי אבא מוקדם מאד מאד.
אני מרגיש חנוק בזוגיות ורוצה לפרוץ את הגבולות, להתנסות באהבות, בריגושים, במיניות (לא סטוצים), ובכל מה שהלב מתרגש ממנו. דבר זה גרם לי לא מעט פעמים ליפול לאהבה אסורה (לעולם לא קיימתי יחסים), אהבתי אחרות, הענקתי להן וכו' אך לא העזתי להגיע לשלב של קיום יחסים, מתוך חשש ופחד.
אישתי היא אישה מדהימה שאני מאחל לכל אדם חצי ממה שהיא מעניקה, אוהבת, תומכת, מפרגנת ועוד רבות. לפני מספר חודשים, בזכות טיפול וייעוץ שאליו הלכתי, הצלחתי להימנע מחיפוש אחר ריגושים אלה, אך בתקופה האחרונה נפלתי שוב והכרתי מישהי (רווקה) שמסקרנת אותי ושובה את ליבי.
אני מרגיש מאוהב כמו שלא הרגשתי הרבה זמן, יש בי את הרצון להמשיך ולהכיר אותה ולחיות איתה, אך עניין הנישואים מקשה ומגביל את העניין. יש לציין שהיא לא יודעת שאני נשוי ובטח לא שאני אבא.
היחסים שלי עם אישתי ידעו עליות ומורדות, הן במיניות (שנורא רופפת), והן במחלוקות וריבים. הלכנו להמון טיפולים וייעוצים זוגיים (מעבר לטיפולים פרטניים שלי), ועדיין ישנם פערים וקשיים.
אני מבולבל, מתוסכל, מדוכדך ולא יודע מה לעשות. עניין הגירושין נורא מפחיד ומלחיץ אותי (גם היותי אבא, וגם הסתכלות על הנושא מצד החברה/ משפחה וכו').
אשמח לעצות ותגובות. אנא אל תשפטו, אני מודע לחסרונות ולדברים שבהם אני לא בסדר. אני רק צריך עצה, תמיכה, אוזן קשבת ועידוד.

בוגד באופן סדרתי בחור מתוסכל
30 ינואר 2019, 16:03
תכיר בטעות הגדולה ותצמצם את הנזק דורית כהן
03 פברואר 2019, 04:39

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים