כשאני לא יכולה לשבת בחדר עם הפרוד

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

כשאני לא יכולה לשבת בחדר עם הפרוד

הודעהעל ידי אליאנה » 02 פברואר 2019, 20:26

דורית היקרה, 
אני ובעלי פרודים כבר למעלה מחצי שנה. יש לנו שלושה ילדים קטנים שהגדולה מביניהם בת 7 אך הם דיי התרגלו למצב, בעיקר כי אני מאוד משתדלת לא לפתוח מלחמה ומנסה שלא יהיו בעיות. כשהוא רוצה את הילדים אני זורמת כשהוא מגיע לראות אותם אני זורמת וכו. גם הוא מצידו לא עושה בעיות. 
רק שהוא עד היום מאוד רוצה לחזור... למרות שהוא לא מוכן לעשות כל שינוי.  
עד היום הוא מאוד מאמין שאפשר לתקן את מה שנהרס מזמן.. ואני לא מאמינה. ואני לא רוצה
הבעיה אצלנו הייתה חוסר תקשורת, חוסר חברות, הוא שיקר הרבה או הסתיר הרבה מידע, היה הרבה מחוץ לבית, לא רצה לבלות עם המשפחה, היה אדיש כלפי, עשה צחוק ממני ומכל רעיון או דעה שהייתה לי, הרגשתי איתו שאני צריכה להתבייש במי ובמה שאני...
זה הוריד לי את כל הביטחון העצמי. אני לא מאמינה לו, לא סומכת עליו ולמדתי לא להיות תלויה בו רגשית, מעשית וכספית. בעייני אין כל בסיס (התחתנו בשידוך). היינו בייעוץ, דיברנו עם רבנים.. כלום לא צלח...
אני לא רוצה נישואין כאלו והחלטתי לסיים את זה... 
הבעיה היא כך, א. כל המשפחה מבקשת שבשביל הילדים אני אמשיך לנסות ואשאר איתו... ואני לא מצליחה לשכנע את עצמי לעשות זאת. איך אני עושה זאת? או האם הם צודקים בכלל לבקש ממני ?
ב. עד היום, כשהוא מגיע לדבר איתי בכדי לנסות לשכנע אותי או לקחת את הילדים או להיות עם הילדים (כי אין לו דירה ואין לו לאן לקחת אותם), אני כאילו קופאת. לא יכולה לדבר מעבר למה שצריך, לא מצליחה לחייך, כאילו זו כבר לא אני. האם יש לי בעיה? איך דבר כזה אפשרי? 
מה את חושבת על שאלותיי? תודה רבה מראש!! 

כשאני לא יכולה לשבת בחדר עם הפרוד אליאנה
02 פברואר 2019, 20:26
סיכוי מאד קטן שמשהו ישתנה, אבל חשוב לנסות דווקא עכשו דורית כהן
05 פברואר 2019, 13:37

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים