דחייה בין בני זוג

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

הבהרות

הודעהעל ידי אלעד » 07 פברואר 2019, 15:57

אני רוצה להבהיר נקודות נוספות בבעיה שלנו. 

1. לאחר מספר שנים מהחתונה, הקשר המיני, החל להיות כלי נשק בידי אשתי. 
    לפני כשלש שנים, החלטתי שלא עוד. אני כבר לא אתחנן בעניין זה. 
    ואכן, מאז לא ביקשתי מאשתי ולו פעם אחת. 

2. אשתי אינה עושה כמעט דבר עבורי. מלבד בגדים שהיא מכבסת על הדרך, יחד עם בגדי הילדים. 
    לא אוכל, לא ארוחות. כלום. תחומים אלו תמיד היו בעייתיים החל מהחתונה והלאה, אם יותר, ואם פחות.

3. ברור, כי המצב הזה שבו היא אינה עושה עבורי מאומה, ואיני מקבל ממנה דבר, מביא לכך, 
    שאני לא מאוד מכבד אותה ורגיש אליה. 

4. אוסיף כי אשתי כנראה עברה ילדות קשה, שכנראה השפיעה על חספוס וחוסר רגישות משמעותי כלפי אחרים. 
    זה מתבטא, הן ביחס כלפיי, והן כלפי הילדים. ההתנהגות הזו נראתה גם בשנים הטובות. אלא שאז,
    השתדלתי להתעלם ולהתפייס, ובשלב מסוים, פשוט 'נמאס לי לנסות לאהוב את היצור הזה'. 

5. אסביר עוד. ברור לי כי אני יכול מהר מאוד להגיע ליחסים תקינים כביכול איתה, ואף לקשר זוגי מלא. 
    אבל מה אעשה, (אומר זאת בצורה גסה קצת), 'פשוט נמאס לי מהיצור הדוחה הזה', ולא בא לי להתרפס אליה,
    ואז להיעלב ממנה, ואז להיות זה ש'מפייס אותה' (כי היא מיוזמתה מעולם לא עברה את הגשר לפיוס)... 

מרגיש שהקונפליקט הזה גדול מאוד עלי. עיקר הבעיה, כאמור, שפשוט נמאס לי לנסות לאהוב אותה... 
מקווה שאתם מבינים אותי. 

אלעד

דחייה בין בני זוג אלעד
05 פברואר 2019, 18:29
Re: עדי שם בדוי
05 פברואר 2019, 21:06
Re: ייעוץ זוגי שי שי
06 פברואר 2019, 16:32
הבהרות אלעד
07 פברואר 2019, 15:57
Re: אלעד
07 פברואר 2019, 16:03