אבודה ביחסים אבודים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

אבודה ביחסים אבודים

הודעהעל ידי ליאור » 07 פברואר 2019, 19:49

שלום רב,
אני מכירה בחור מקסים מהעבודה כבר מספר שנים כאשר תמיד היה בינינו מתח מסוים (הוא גרוש עם ילדים כבן 45, אני באמצע שנות ה-30) . לפני כחצי שנה אותו הוא פנה אליי, הציע לצאת ומאז נפגשנו מדי שבוע, כולל קשר בהודעות. בנקודה מסוימת הרגיש לי שהוא מתרחק וכעבור מס שבועות בהם גם לא נפגשנו, דיברנו והבנתי ממנו שהוא מצולק מיחסים קודמים, מבולבל, שאני חשובה לו והוא לא רוצה לפגוע בי ולא מסוגל כרגע להתחייב על משהו (למרות שרוצה להיות בקשר ואני בטוחה שמרגיש משהו אליי). אחרי מס מפגשים ולינה משותפת הבנתי שאני נפגעת מזה רגשית ולקחתי צעד אחורה, כולל לא ליצור קשר. הבחור שולח מדיי פעם הודעות מה נשמע בתקשורת בעבודה, פעם בשבוע בערך. מבחינתו ממה שהבנתי להיות סוג של ידידים (כנראה עם בנפיטס) כי נהנה איתי ולזרום משם. העניין הוא שרציונליות אני יודעת שהוא לא נמצא במקום בו אני רוצה שיהיה, אך קשה לי לשכוח אותו. אני נלחמת ברצון שלי לראות אותו ולא יוזמת כלום אך זה קשה. מודה שגם בתוכי מקווה שהריחוק הזה יגרום לו לרצות יותר.. מתלבטת מאוד מה לעשות ונלחמת בין הרצון והאמונה שאעשה משהו שיגרום לו להתעשת לבין הרציונאל שאומר לי לדבר איתו ולסיים את זה לגמרי.. אשמח לכל עיצה, מרגישה אבודה

אבודה ביחסים אבודים ליאור
07 פברואר 2019, 19:49
Re: אפשר גם אחרת בנימין
08 פברואר 2019, 08:25
Re: ליאור
08 פברואר 2019, 16:30
Re: עדי שם בדוי
08 פברואר 2019, 23:37
Re: ליאור
09 פברואר 2019, 20:25
Re: עדי שם בדוי
10 פברואר 2019, 05:38