נבגדתי ע"י אשתי, מרגיש שנרצחתי ואנסו את גופתי

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי עדי שם בדוי » 11 פברואר 2019, 17:49

ירון יקר, כמה כואב לקרוא את הסיפור שלך. אני מאחלת לך שבמהרה תמצא מרפא לכאבך, כפי שאני בטוחה שיקרה עם הזמן.
בניגוד לחלק מהדעות כאן, אינני חושבת שבגידה לכשעצמה היא סוף סיפור או סוף הקשר. אבל במקרה הזה, אין חרטה מצד אשתך, אין רצון מצדה לסיים את הקשר עם הגבר השני (אם זה היה מתאים הייתי מביעה את דעתי עליו, אבל זה לא. לכן רק אומר, שאתה יותר טוב ממנו, תישאר כזה). יתר על כן, היא אומרת מפורשות שהיא מאוהבת בו ורוצה להיות איתו בקשר ושאינה רוצה בזוגיות שלך ושלה.
כדי לנחם אותך אוכל להמליץ לך לקרוא קצת באתר של דורית מה יכול להיות פירוש אפשרי להתאהבות הזאת שלה, רמז: לא בטוח שזה יחזיק מעמד כאשר הפנטזיה תיעלם והמציאות תעיר את המעורבים בפרשה.
היא אולי עוד תתחרט בהמשך הדרך... אבל לבנתיים, זה מה שאשתך מרגישה ולך תתווכח עם זה.
ייעוץ יכול לסייע בכך. אבל שוב, רק אם היא רוצה ואם היא מוכנה לסיים את הקשר עם הבחור השני ואם היא מכירה בטעותה. כרגע לא נראה שזה המצב מהתיאור שלך.
על האתגרים הללו יש להוסיף את האמון שלך שצריך להיבנות מחדש ועוד כמה סוגיות.
קח אוויר... ותתכונן למצב שתצטרך לשחרר אותה. בטוחה שתהיה חזק והטוב (אפילו יותר) עוד יבוא. בהצלחה.

נבגדתי ע"י אשתי, מרגיש שנרצחתי ואנסו את גופתי ירון
09 פברואר 2019, 10:31
Re: דני
10 פברואר 2019, 16:42
Re: כבוד עצמי שירלי
10 פברואר 2019, 20:55
Re: חתול רחוב
11 פברואר 2019, 08:47
Re: עדי שם בדוי
11 פברואר 2019, 17:49
Re: דני
11 פברואר 2019, 18:08