התנהגות מוזרה של בת זוג

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התנהגות מוזרה של בת זוג

הודעהעל ידי עומרי » 10 פברואר 2019, 15:12

שנינו בני 31 יוצאים כשנה עברנו לגור יחד לא מזמן.
אני אוהב אותה והיא נורא מושכת אותי, אך צורת ההתנהגות וההתנהלות שלה בחיים ובזוגיות גורמת לי לרתיעה ולהתרחקות.
ראשית נתחיל מכך שאין לה בכלל חברות, היא טענה שהיו לה והיא ניתקה קשר עם כולן כי כולן קנאו בה ואיכזבו אותה.
שנית יש לה אפליקציה בטלפון שמקליטה כל שיחה, בלי קשר לכך שהיא לא מוכנה לדבר בטלפון אם האפליקציה לא עובדת, היא משתמשת בהקלטות ושולחת אותם להורים שלה כולל שיחות אישיות שלי ושלה כדי להוכיח את צדקתה במריבות לדוגמה.
היא נוהגת לשקר כמעט בכל דבר, אם זה בפניה למוקדי שרות לקוחות (בטענה שהיא מחכה לטכנאי יותר מידי זמן והיא "אשה בהריון"), אם זה בפניי ששיקרה שהמחזור שלה מאחר בשבועיים ובהמשך טענה שהיא נבדקה ובהריון (וכל זאת רק כדי לראות את תגובתי), ובכלל כמעט בכל דבר מרגיש לי חוסר כנות ודיוק בדבריה.
אם זה בעבודה שהיא לא מצליחה להחזיק אף מקום עבודה ותמיד מפוטרת.
במהלך הקשר היא ניסתה אותי כמה פעמים והתחזתה למישהי אחרת בפייסבוק והתחילה איתי בנסיון לראות איך אני מגיב.
היתה תקופה שנפרדנו לכמה זמן, וקיבלתי פניות מאפליקציות הכרויות ממספר נשים שנפתחתי בפניהם לגבי סיבת הפרידה מהאקסית, כאשר בסוף התברר שכולן היו בעצם היא (פתחה פרופילים פיקטיביים בהם פנתה אלי וניסתה לדובב כדי לדעת למה נפרדתי ממנה בעיקר לומר לי שהייתי צריך להיות יותר רגיש לאקסית).
אני יודע שהיא עברה דברים לא פשוטים בחיים, וזה נוגע בי בנקודה של רצון לעזור ולא לוותר עליה. לכן חזרתי אליה כאשר אני בעיקר רוצה להראות לה שאפשר להתנהג אחרת ואפשר להתנהל בזוגיות גם ללא ההתנהגות האובסיסית והמוזרה הזו כלפיי, אבל לא רק שזה משתפר זה רק מחמיר.

התנהגות מוזרה של בת זוג עומרי
10 פברואר 2019, 15:12
זהירות! שמור על עצמך וברח משם דורית כהן
14 פברואר 2019, 03:51
Re: עומרי
18 פברואר 2019, 12:12

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]