בדידות עם גברים וחברתית

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

בדידות עם גברים וחברתית

הודעהעל ידי לילך » 12 פברואר 2019, 16:22

שלום רב.
אני רווקה אחרי גיל 40, המון זמן לא היה לי זוגיות. לפני כמה זמן מעט זמן הכרתי מישהו וקבענו ללכת לבית קפה מקומי. הוא היה נחמד אבל אחרי זה הוא התחיל להגזים בטלפונים שאל אותי שאלות מוזרות עד כדי כך שכאשר הוא היה במלון בדרום הארץ הוא הציע לי באותו יום לקחת אוטובוס ולבוא לבית מלון בלי שהוא קבע איתי מקודם כאילו מהיום להיום. רציתי לומר שאני ממש התאכזבתי הוא גם כל הזמן אומר לי שיש לו חברות בכל הארץ ופעמיים בשנה נוסע לארצות הברית כל מיני דברים הזויים כאילו שהוא עובד בכל הארץ והוא נמצא הרבה במלונות בסך הכל הוא רק עובד בעבודה פשוטה שאני מכירה את העבודה הזאת שזה ממש לא נראה שבשביל זה עובדים בכל הארץ. אבל יש לי בעיה שאני לא רוצה קשר איתו רק מרגישה שאין לי ברירה כי יש לי קושי בלהכיר מישהו וסוף סוף הכרתי וגם המון המון איזה שלוש שנים הייתי בלי בחורים. אין לי ילדים לא זכיתי לחתונה בחיים. האם כדאי לי בכל זאת להמשיך איתו בקשר? או לנתק איתו לחלוטין? ומה אני עושה כדי לא לחפש בלחץ ובכוח בחורים? אין לי שום בחור בחיים שלי אין לי חברים ללכת איתם לבילויים אני לבד חוץ מהצעה לטיפול פסיכולוגי או טיפול אחר נפשי אשמח עם תוכלי להציע לי הצעה משלך מה לעשות במקרה כזה והייתי שמחה לדעת מה את חושבת על זה? מה אני צריכה לעשות באופן עצמי? אשמח עצה שלך בלבד אני מודה לך תעשי לי מצווה ערב נפלא

בדידות עם גברים וחברתית לילך
12 פברואר 2019, 16:22
Re: האם הסגרת את בעייתך(אולי) שי שי
12 פברואר 2019, 17:27
Reהיי דורית אשמח למענה: לילך
13 פברואר 2019, 13:51
למה לא עונים לילך
14 פברואר 2019, 07:01
Re: הלחץ ותחושת "מגיע לי" שאת משדרת הם התשובה למצבך שי שי
14 פברואר 2019, 17:24
ממליצה לך על סדנא שעוזרת לצאת ממצבים תקועים דורית כהן
18 פברואר 2019, 08:09