איך אודיע שאני רוצה להתגרש?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

איך אודיע שאני רוצה להתגרש?

הודעהעל ידי אאא » 19 פברואר 2019, 09:05

החלטתי שגירושין שלי הם בלתי נמנעים. זה יקרה, בעתיד הקרוב בוודאות מתמטית. אני לא יכולה להמשיך לחיות לצד גבר שאני לא אוהבת, לא נמשכת אליו. לא רוצה לבלות עוד שנים לצדו של "מכר". אמנם מכר שאני מחבבת, מכר שבהחלט מאוד אוהב אותי בדרכו, אבל זהו. מבחינתי היחסים הם מאוד מאוד פרווה כבר וגם בעלי היסטוריה בעייתית מלכתחילה. גם לו מגיע יותר. חיכיתי עד שאהיה יותר יציבה מבחינה כלכלית כדי לכלכל את בנינו ואותי בצורה מכובדת, וגם לא להקשות עליו בתשלומים כבדים של מזונות. אני מוכנה לוותר על הבית, לשכור דירה. כל מחשבותי בשנים האחרונות היו רק מתי אוכל כבר לעזוב. לא מחכה לאביר על הסוס הלבן, לא מחפשת אף אחד, רק רוצה שקט, שיגרה, ולא לחיות בשקר יום יומי ורמיה כלפי עצמי וכלפיו.
אבל, איך בתוך יחסים סבירים (ללא מלחמות, צעקות, ריבים ודרמות) עושים את השיחה הזאת? הוא יודע כבר הרבה זמן שלא טוב לי, הוא יודע בדיוק איך אני מרגישה והוא אמר שהוא יחכה שזה יעבור לי. זה לא עבר. עכשיו הגיעה שעת הכושר. איך מתיישבים ועושים את זה? אני גם מרגישה רע לגבי לקחת איתי את הפעוט שלנו, שהוא בבת עיניו ומקור אושר גדול עבורו. פתאום הוא לא יראה אותו כל יום. אני מבינה שזה לא פייר, אבל מה לעשות? להקריב את עצמי עבור זה? לא משנה איך אני מסובבת את זה, אני תמיד מגיעה לאותה המסקנה, וכבר ארבע שנים מתוך 9 שנות נישואין מתבשלת בתוך זה ותמיד דוחה את הרעיון כי בסהכ חיים בסדר. אח''כ גם נולד הילד. הוא אדם טוב, הוא רב מגרעות בדיוק כמוני וכמו כל אדם, אבל זה לא זה. האם להשאר נשואה רק כדי...להשאר נשואה? שום שיחה או טיפול או יעוץ לא שינו את זה. אני לא סובלת ביומיום, הוא עושה כמיטב יכולתו עבור הבית, גם אני. כבר אין לי טענות, בעבר היו- לגבי בעיות משמעותיות ביותר- לא לגבי מטלות הבית , הן לא זכו למענה ולכן הגענו עד הלום. המצב הכלכלי שלנו טוב , נראים לכולם כזוג מאוד טוב ובטח מקנאים בי שיש לי בעל כזה. אבל אני ב 100% לא שם. הכל למראית עין עבורי.

איך אודיע שאני רוצה להתגרש? אאא
19 פברואר 2019, 09:05
Re: אולי תכתבי לי מכתב(לא וואצפ זה מעליב) שי שי
19 פברואר 2019, 12:49
Re: את כבר החלטת אז תעשי את הצעד יוני
20 פברואר 2019, 04:35
Re: כשזה חד צדדי, זה לא ככה פשוט אאא
20 פברואר 2019, 05:17
When you want to shoot shoot dont talk חתול רחוב
20 פברואר 2019, 07:11
Re: לחתול רחוב אאא
20 פברואר 2019, 17:46