איך אודיע שאני רוצה להתגרש?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: לדורית

הודעהעל ידי אאא » 26 פברואר 2019, 06:04

בוקר טוב דורית, תודה על התגובה.
לצערי, ה"התרווחות" זה משהו שאני מנסה לעשות זמן מה, אך זה לא מקובל עליו. אין מצב שנחיה כזוג "חברים" בינתיים, ברוגע ובלי להכנס לענייני רומנטיקה ואישות. הוא רוצה ומצפה שאני אהיה לגמרי בעניין שלו. שאתן נשיקה כשנפרדים בבוקר וכשנפגשים בערב, שאחבק אותו כל לילה, שאזרום איתו כשהוא רוצה יחסים (אני אומרת אזרום, כי ברוב השנים זה היה לפי רצונו בלבד. רצוני וחשקי לחיוב או לשלילה, לרוב זכו להתעלמות). ביקשתי ממנו שפשוט יניח לי, שלא נתעסק בעניין הזוגיות בשלב זה, אבל אני גם מרגישה חצויה בזה: עד כמה זה הוגן מחד להחליט שככה נוח לי לחיות ומאידך "להנות" מרמת החיים שהוא מספק לנו? (אני גם עובדת אבל הוא מרוויח הרבה הרבה יותר ממני), לתכנן תוכניות של חופשות, ורכישות לבית כאילו הכל ממשיך כרגיל כשאני בלב יודעת שזה לא העתיד שאני ב א מ ת רוצה? אגב, פניתי גם לכמה מטפלים שאמרו כשהבינו את המצב במפורש, שאין טעם אפילו להתחיל טיפול. הוא גם לא ככ רוצה את זה, ובגלל שגם לדעתי זה די חסר טעם, למה לגרור אותו לתהליך? איך צולחים את התקופה הזאת? תחושת המחנק והאין מוצא מורגשת בבית היטב. אני רק רוצה שקט ולהתעסק לבד בענייני ובעינייני ילדי והבית וכתוצאה מזה הוא נמצא במצב של העלבות תמידית.

איך אודיע שאני רוצה להתגרש? אאא
19 פברואר 2019, 09:05
Re: אולי תכתבי לי מכתב(לא וואצפ זה מעליב) שי שי
19 פברואר 2019, 12:49
Re: את כבר החלטת אז תעשי את הצעד יוני
20 פברואר 2019, 04:35
Re: כשזה חד צדדי, זה לא ככה פשוט אאא
20 פברואר 2019, 05:17
When you want to shoot shoot dont talk חתול רחוב
20 פברואר 2019, 07:11
Re: לחתול רחוב אאא
20 פברואר 2019, 17:46