אישה כועסת אבל לא מדברת ואומרת סיבה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי ברנש » 20 פברואר 2019, 12:53

לא חשבתי שרלוונטי המידע שרשמת, גיל הילד הגדול שנתיים, לא התחתנו כי נכנסה להיריון אלא כי שנינו למדנו ורצינו בתום הלימודים להתחתן אחרי שנתבסס קצת.

אישתי לא סוחבת שום טענה כלפי אף אחד על אילוץ להתחתן כי אף אחד מאיתנו לא אולץ, אנו נשואים מתוך בחירה ואהבה.

אתה מתאר חד צדדית את מה שרשמתי אך מתעלם מדבריי, לא רשמתי שכל הזמן היא נטפלת לקטנות אלא לעיתים, לעיתים היא צודקת והאשם בי על כן אני יודע להודות בטעות.

לגבי אינטראקציה רגשית דרך מריבות, אני לא חושב כי כן יש לנו תקשורת טובה ביום יום ואנו מדברים על הכל, בשעת כעס שלה אין תקשורת בכלל, אם אני כועס לדוגמא אני עדיין מדבר איתה.

אני לא מכפר על שום חטא קדמון ולא ממהר להביע חרטה אך כן מביע כדי להגיע לשלום בית ולא למשוך את הנתק הזה לאורך זמן.

אישה כועסת אבל לא מדברת ואומרת סיבה ברנש
20 פברואר 2019, 09:00
Re: רב הסתר על הגלוי בנימין
20 פברואר 2019, 12:21
Re: ברנש
20 פברואר 2019, 12:53
Re: יעל
21 פברואר 2019, 08:36
רגרסיה לדפוס ששרת אותה בילדות דורית כהן
25 פברואר 2019, 03:32

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר