אישה כועסת אבל לא מדברת ואומרת סיבה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי יעל » 21 פברואר 2019, 08:36

הי ברנש,כשקראתי את דבריך הרגשתי כאילו אתה מתאר אותי, בשעת ריב אני נוהגת להתנתק ולהסתגר, זו התגובה המיידית שלי ואז אוכלת לעצמי את הראש במחשבות ונכנסת ללופ של עצבים עם עצמי! אני מתחממת עוד ועוד, אוגרת כעס וכשבן הזוג שלי מנסה לדבר איתי - יש פיצוץ. זה היה דפוס ההתנהגות שלי בעבר במערכות יחסים קודמות, היום עם בעלי זה לא קורה. למה? כי כשאני עושה לו silent treatment הוא לא מקבל את זה, הוא הולך אחרי בבית וממשיך לדבר איתי ואומר לי במפורש שהוא לא מוכן לקבל יחס כזה. והוא צודק! וגם אישתך יודעת את זה רק שאתה לא אומר לה, היא לא מבינה שיש לה מה להפסיד מההתנהגות הזאת.זה מה שאני מציעה לך לעשות.ככה הריב קורה מייד, פותחים הכל ופותרים במקום ולא מוסיפים לזה דברים לא קשורים. כי ריבים בדרך כלל מתנפחים אחרי כמה זמן.
אל תתייאש, זה תהליך שלוקח קצת זמן, גם אני עם בעלי בהתחלה ניסיתי להמשיך עם ההתנתקויות האלו כי זה מה שהכרתי וזה היה הדפוס התנהגות שלי. אבל הוא לא קיבל את זה ואחרי כמה פעמים כבר קלטתי שזה ״לא עובד לי״ אז לא היתה לי ברירה אלא לריב מייד וזה פשוט גרם לכך שהריבים קצרים יותר ומועטים יותר. 
מקווה שעזרתי.. בהצלחה רבה !

אישה כועסת אבל לא מדברת ואומרת סיבה ברנש
20 פברואר 2019, 09:00
Re: רב הסתר על הגלוי בנימין
20 פברואר 2019, 12:21
Re: ברנש
20 פברואר 2019, 12:53
Re: יעל
21 פברואר 2019, 08:36
רגרסיה לדפוס ששרת אותה בילדות דורית כהן
25 פברואר 2019, 03:32

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"