אוהב את אשתי. לא מצליח לענות על הצורך שלה ביחסי האישות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

סגנונות שונים בסקס

הודעהעל ידי דורית כהן » 24 פברואר 2019, 10:53

אלעד היקר, אתה נוגע בנקודה רגישה ביותר, שכלללא בטוח שניתן לשנותה. יש מה שנקרא סגנונות והעדפות בסקס. לכל אדם יש סגנון אישי משלו בסקס. יש כאלה שנוטים לדומיננטיות וכוחניות ושליטה ומבטאים זאת בהתנהגות המינית שלהם בכל מיני צורות, כמו במתן פקודות, בדיבור גס לפעמים, בתנועות יד וגוף חזקות, ב"לקחת" ולצפות שהאישה תיענה לכל רצון וגחמה של הגבר. ויש נשים שסגנון זה מעורר אותן ומשחרר אותן ליהנות ולהידלק מינית. יתכן שאישתך זקוקה לטיפוס כזה מבחינה מינית.
לעומת זאת יש אנשים שבאים עם רגישות ועדינות והתחשבות וזה מתבטא בשפת הגוף שלהם בהססנות, איטיות ועוד. נראה לי שאתה עדין כזה, ואילו אישתך בדיוק זקוקה לטיפוס ההפוך ממך כדי להתעורר מינית וליהנות. הגישה האיטית והעדינה מדי והחלשה מדי שלך מכבה אותה ואולי גם משעממת אותה. 

אם זו הבעייה היחידה בזוגיות שלכם, אני מציעה ללכת לסקסולוג, אשמח לתת לך המלצה אם תתקשר אלי. יתכן שניתן לעבוד על הסגנון המיני ולשכלל אותו.

במידה ויש עוד בעיות בזוגיות מעבר לתחום הסקס - אז כדאי לשקול להגיע לייעוץ זוגי אבל לברר עם היועץ האם הוא נכנס גם לתחום המיני, כי הרבה יועצים זוגיים לא נכנסים לתחום הזה. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580אוהב את אשתי. לא מצליח לענות על הצורך שלה ביחסי האישות אלעד
20 פברואר 2019, 20:12
Re: ייעוץ זוגי שי שי
21 פברואר 2019, 04:43
סגנונות שונים בסקס דורית כהן
24 פברואר 2019, 10:53

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים