הפסקה במערכת יחסים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

הפסקה במערכת יחסים

הודעהעל ידי איזבלה » 21 פברואר 2019, 11:33

היי,
חבר של ואני בזוגיות מזה מספר חודשים. הוא נסע לטיול אחרי צבא לשלושה חודשים במזרח ואני נשארתי בארץ. בתחילת המסע שלו, דיברנו הרבה, דיברנו על נסיעה משותפת לחול, על זה שאני אבוא לאסוף אותו כשהוא חוזר, דיברנו על געגעוע הדדי ועל כך שאנחנו אוהבים אחד את השנייה. בערך באמצע הטיול שלו, הוא התקשר בכדי להגיד שהוא מרגיש שהוא צריך הפסקה. המרחק, חוסר דאגות והאפשרות להיות חופשי לגמרי ללא מחויבות מובילים אותו להחלטה הזאת. בשיחה נוספת שערכנו, הבנתי יותר את הצורך שלו בניתוק, אך אני עדיין לא מצליחה להבין את הצורך בהפסקה. אנחנו לא מתראים, מדברים פחות, אז אם אתה עדיין אוהב אותי ומתגעגע אליי, למה אתה צריך הפסקה? אני מבינה שלא לדבר בחודש וחצי שנותרו זה הפסקה, אבל אני לא רוצה לאבד את הקשר שלנו כשהוא חוזר. מה יכול להוביל בנאדם לרצות הפסקה במערכת יחסים? מה אני אמורה לעשות בזמן הזה? בשיחתנו האחרונה הגענו למסקנה שנדבר כשהוא יחזור ואם זה יתאים לשנינו, נחזור. יכול להיות שאני מאכילה את עצמי ביותר מדי סרטים, אבל מצד אחד אני מפחדת מהחזרה שלו ומצד שני אני מתה כבר שהוא יחזור... מה קורה לי? מה אני עושה?

הפסקה במערכת יחסים איזבלה
21 פברואר 2019, 11:33
Re: היי, אשמח למענה איזבלה
23 פברואר 2019, 07:48
הידלקויות באווירה המרגשת של טיול חו"ל דורית כהן
24 פברואר 2019, 08:06

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]