מלאה בחשדות כלפי הבן זוג ללא ביסוס.

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מלאה בחשדות כלפי הבן זוג ללא ביסוס.

הודעהעל ידי גלית » 28 פברואר 2019, 04:17

הי דורית ,
נמצאת במערכת יחסים ארוכת טווח שאני מגדירה כטובה , מכילה , תקשורת טובה וסה"כ מאוד נעים ביחד.
אני בת 27 והוא בן 28.
עדיין לא גרים ביחד (יש הסכמות והבנות בנוגע לנושא זה כך שזה לא ה"אישו").

לאחרונה שנינו חווים שינויים\קשיים\משברים כל אחד בפן האישי שלו (ללא קשר לזוגיות שלנו).
משתדלים לדבר לגשר ולהכיל אחד תהשני.

איני יודעת מדוע אך בתקופה האחרונה יש לי הרגשה מאוד רעה כלפי הבן זוג שלי , אני לא יודעת אם זה נובע מהשנויים שאנו חווים
אך אני מרגישה ריחוק מסויים ממנו , פחות מגע פיזי פחות נשיקות פחות ליטופים.
התקשורת מאוד מרגישה כמו פשוט שני חברים טובים ופחות כמו בני זוג.
פחות משיכה מינית , פחות מחמאות ואולי מרגישה קצת "מאוסה" בעיניו.
והדינמיקה מאוד השתנתה בנינו.
החשד שאוכל אותי שאולי יש מישהי אחרת שהדליקה בו ניצוץ , ולצערי לילה אחד חיטטתי לו בטלפון כי הספק אכל אותי ולא מצאתי שום דבר חשוד.

שוחחתי איתו בנוגע לנושא , והוא אמר שמבחינתו הכל אותו הדבר ,עדיין אוהב , לא חושב על מישהי אחרת והריחוק נוצר בעקבות השינויים שאנו חווים ושאנחנו צריכים למצוא דרך לגשר על הפערים.

אשמח מאוד לטיפים שלך להתמודדות שלי , אני מאוד חושדת בו ולא מאמינה לו מרגישה שהוא מסתיר משהו.

מלאה בחשדות כלפי הבן זוג ללא ביסוס. גלית
28 פברואר 2019, 04:17
לדעתי את בכיוון הלא נכון דורית כהן
03 מרץ 2019, 04:27

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]