נשואים 25 שנה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

נשואים 25 שנה

הודעהעל ידי קובי » 28 פברואר 2019, 16:31

שלום. אנו זוג בני 50. אני איש עסקים מצליח עם רקע רפואי מעט מורכב לוקח מספר תרופות שיתכן ומשפיעות על החשק והתפקוד המיני. מאוד חיוני ודומיננטי. אשתי עקרת בית אשה נאה שעם הזמן מעט הזניחה את עצמה. מזה שנים אני נמשך לריגושים בתחום הפטיש ושליטה נשית. עם השנים אשתי איכשהו שיתפה פעולה בעניין. לאורך השנים תדירות יחסי המין פחתו. בשנים האחרונות החשק ירד עם הגיל ואולי בגלל התרופות ואיני מתגרה כבעבר מאשתי וכך יוצא שאנו שוכבים 4-5 פעמים בחודש וקורה שגם לא היתה לי זקפה. אותי זה מכעיס שהיא אינה מתחשבת במצבי ואינה באה לקראתי אם בקיום מין אוראלי אם בשילוב משחקי שליטה לצורך הריגוש, כך אהיה מגורה ואוכל לספק אותה. אציין כי אני מגיע לזקפה כשאני מרוגש מפנטזיה . מה היית ממליצה לנו ?

נשואים 25 שנה קובי
28 פברואר 2019, 16:31
חשוב להימנע להכניס כעסים סביב יחסי המין דורית כהן
03 מרץ 2019, 08:40

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]