עמוד 1 מתוך 1

חוסר תשק של אשתי

הודעהפורסם: 02 מרץ 2019, 12:27
על ידי דוד
היי
נשואים 13 שלושה ילדים. עם כל ילד המשיכה של אשתי אלי או החשק לקיים יחסי מין פסק. כיום יכול. להסתפק בפעם בחודש או בשבילי פעם בשבועיים ורק בלילה רק אחרי מקלחת. לא מוכנה להתנשק באמצע היום.. זה מגעיל אותה. הסקס רקבחושך ולא מוכנה לגוון. לא מסכימה שאני ארד לה או אפילו אאונן לה... הצעתי יעוץ לא מוכנה ללכת. טוענת שאין שום בעיה ככה זה אצל כולם
עסוקה עייפה עובדת קשה וכו' אגב מה שנכון. יצוין שאני עושה את רוב מטלות הבית בישול קניות כביסות וכד...
הילדים עדיין לא גדולים כך שגרוושין עדיין לא באים בחשבון

אני מסתפק בפורנו אבל! לא זה מה שרציתי.אשתי יודעת את זה אומרת שהיא מודעת מנסה ועושה מה שאפשר אבל כאמור לעיל שזה נורמלי וזה מה יש עם זאת היא אופטימית שיהיה טוב שהילדים יגדלו והחשק יחזור. עזרו לי

מטענים שליליים שהתיישבו על הסקס

הודעהפורסם: 05 מרץ 2019, 08:48
על ידי דורית כהן
דוד יקר, אין ספק שיש כאן בעייה: יש צורך שלך שאינו מסופק לאורך הרבה זמן, ואישתך אינה מוכנה לשנות זאת או להסכים להגיע לייעוץ בנושא. מצד אחד היא צודקת שהמון זוגות חיים כך ובולעים את הגלולה המרה הזאת (ואני מוסיפה שהם מוצאים לעצמם פתרונות - בגידות בעיקר...). מצד שני החסר הזה כואב וקשה להכלה ומעורר כעסים ותיסכול כלפיה.

מה שגיליתי מתוך עבודה עם המון זוגות, הוא שאצל כולם יש פער מסויים ברמת התשוקה המינית, לרוב הגבר רוצה יותר מן האישה. ואז נוצר מצב שבו הגבר יוזם סקס שוב ושוב, מנסה כל פעם מחדש, עד שזה מעייף ומייגע את האישה והיא מפסיקה 
לחלוטין להיות קשובה לצרכים המיניים של עצמה, ובעיקר עסוקה באיך להתחמק מן היוזמות שלך ומפתחת התנגדות כללית לכל הרעיון של סקס משום שהוא לא נובע ממנה ומצרכיה. 

תחשוב על הדוגמה מתחום אחר: נניח שמכריחים מישהו לאכול דווקא כאשר הוא אינו רעב, שוב ושוב. האם לא הגיוני שהוא יפתח אפילו התנגדות למחשבה על אוכל??

ברור שהחוסר בסקס הופך אותך לנרגן ומריר וזה מתבטא בתלונות וקיטורים, לא כך? תחשוב שכל הרובד הלא נעים הזה מתווסף למחשבה שלה על סקס. "מוטב היה אילולא המציאו בכלל את הדבר הזה", היא תהרהר בינה לבין עצמה..."זה יוצר כל כך הרבה מתח בינינו!"

נקודה אחרת שצריך לבדוק בכל מקרה זו איכות הסקס שלכם. כאשר איכות הסקס ירודה כמובן שזה מוריד את התשוקה לקיים יחסים.

ברור שעם הזמן כל הדינמיקה הזו פוגעת באהבה ולא רק במשיכה. 

ומה שכתבתי זו רק ההתחלה של הסיבוך הזה שאתם מצויים בו. כל זה אומר שחייבים להחליף דיסקט משני הכיוונים. לחפש דרך להזמין לסקס שאינה מלווה בתלונות ובביקורת, אלא יש בה חופשיות והכלה ורק הזמנה נעימה וידידותית ללא כל השלכות במידה ויש סירוב. והשינוי הזה חייב להיות קבוע ומוצהר ומתמיד, כדי להוציא מן המחשבה על סקס את האסוציאציות השליליות שהוצמדו אליה כל כך הרבה שנים.
זאת עבודה שאני עושה עם בני זוג רבים שפונים אלי עם בעיה ידועה זו. אבל לשם כך צריך את שניכם...
אולי תראה לה את התשובה שלי? אולי, אם אתה יכול לראות את החלק שלך ביצירת המטענים השליליים על הסקס שלכם, אתה תוכל לקחת אחריות על כך מולה? ברור שגם לה יש חלק בהיווצרות הבעייה, וכי היא מן הסתם מרגישה אשמה על כך שהיא נטולת עניין בסקס, ועל כך שאתה כה מתוסכל. מצד שני היא בעצמה כנראה לא רואה איך אפשר בכלל לשנות זאת ולפתור זאת, ועל כן היא נמנעת מלהגיע לייעוץ בנושא, כי זה מביך אותה ולא נעים לה להתעסק בתחום הטעון הזה. 

מקווה שנתתי לך כיוון אפשרי.

תודה

הודעהפורסם: 06 מרץ 2019, 14:39
על ידי דוד
וואו את מדהימה. יש מצב ששינית לי את הדיסקים בראש