עפולה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

עפולה

הודעהעל ידי דרור » 02 מרץ 2019, 13:25

אשתי ואני נשואים 14 ויחד 15 שנה. יש לנו ילדים בני 7 9 ו 13. הזוגיות בגדול טובה. בקטע של המין לאשתי אין חשק טוענת  שמעולם לא היה לה, וכל מה שהיה בהתחלה היה התלהבות של התחלה. כיום לא חמה לא נמשכת ולא צריכה מין. מוכנה להתפשר בשבילי. מיותר לציין שהמין חדגוני ומינימלי ופעם ב..
למעשה די התייאשתי. היא לא מעוניינת בטיפול זוגי מכל מיני סיבות. אני חווה אותה כדי אגואיסטית וכעסוקה בעצמה. היא לא אדם שרגיש לזולת ולמצוקת האחר. לא אוהבת לדבר ולהקשיב.. לא רואה לנכון לבוא לקראת..
המין שהתדרדר הוא בעיני רק סימפטום. עם זאת אני מנסה בכל הכוח והסבלנות לשמור על זוגיות בריאה ולו למראית עין... לפחות חצי ממשך הזוגיות (אני) סובל.
מרגיש שאיבדתי אישה בת זוג וחברה. כיום אנ י חי עם שותפה לדירה בטוח לא עם אהבת חיי או אפילו עם אהובתי

המין התדירות והגיוון התדרדרו עם השנים. כנראה גם הצורך והיכולת לספק את עצמה ואותי

עפולה דרור
02 מרץ 2019, 13:25
נסה להיות קשוב גם לתלונות שלה דורית כהן
07 מרץ 2019, 13:53

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]