נישואים ללא סקס וכמעט ללא מגע

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

נישואים ללא סקס וכמעט ללא מגע

הודעהעל ידי ערן (שם בדוי) » 10 מרץ 2019, 06:17

אשתי ואני נשואים 10 שנים, עם שני ילדים. לאחר שגילתה שבגדתי בה, פעמיים במהלך השנים האחרונות. בפעם האחרונה לפני שנתיים. היחסים שלנו נכנסו לדינמיקה חד צדדית שבה אני כל הזמן מרגיש לא בסדר. היא מתנהגת בתקיפות ומעירה על כל דבר קטן ואני די מנסה להרגיע ולא לעצבן אותה. נראה שאנחנו לא מצליחים לייצר תקשורת מבלי שיהיו האשמות ומגננות. יש לציין שאחרי הבגידה השנייה שלי היא גם בגדה בי, ואז אני הייתי זה שגילה את הבגידה.הנחתי שהיא עשתה זאת מתוך נקמה או להראות ש"גם אני יכולה".
בכל אופן, למרות השבר המטורף הזה בינינו, אנחנו אוהבים ומנסים איכשהו להגיע למקום שבו נצליח לנצח את הסיכויים.
הדבר שהכי מפריע לי הוא שהיא כבר כמעט לא נוגעת בי, לא ביומיום ולא באופן מיני. הסקס שלנו מועט מאוד, כבר כמעט 4 חודשים לא שכבנו,לא התמזמזנו אפילו. ברור לי שזה קשור לשבר בינינו, שאף פעם לא נצליח לרפא לגמרי ושאף פעם לא נצליח לדבר עליו באופן חופשי ופתוח.
אני לא יודע מה לעשות. אני אוהב אותה אבל לא יכול להיות ביחסים שבה אין חיבה גופנית או לפחות נסיון להחזיר את המגע.

נישואים ללא סקס וכמעט ללא מגע ערן (שם בדוי)
10 מרץ 2019, 06:17
Re: תתבונן רגע שי שי
11 מרץ 2019, 19:39
לכו דחוף לטיפול זוגי, אולי עוד יש סיכוי לשקם את הזוגיות דורית כהן
12 מרץ 2019, 06:38

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים