לא בטוחה מה לעשות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לא בטוחה מה לעשות

הודעהעל ידי נועה » 13 מרץ 2019, 09:13

היי
בן הזוג שלי ואני כ-3 שנים ביחד. לאחרונה עלה העניין שהוא לא חושב על העתיד (לא רק חתונה, אלא כל דבר שבטווח הארוך) לגבינו. יש לציין שהעניין מתבטא גם בתחומים אחרים בחייו. כאשר התעמתנו בעניין עלה חשש שהוא לא בטוח בקשר שלנו ושהוא לא יודע אם אני האישה שלו לחיים ושהוא רוצה לחשוב על כל העניין הזה ולהגיע להחלטה. הוא חושש שהקשר שלנו יפגע לו בהגשמת חלומות, בין יר הסיבות. יש לציין כי לאחר שיחה משותפת הוא החליט כי הוא יעבוד על הקשר, אך הוא אינו בטוח מהי תוצאה שתוביל אותו להיות מרוצה. כמו כן, הוא נמצא בתקופה לחוצה באופן חריג וחושש שהלחץ משפיע עליו לקבל החלטה. אני במצב מבלבל כי מצד אחד אני מרגישה בטוחה בקשר, וכן מבינה את התקופה ורוצה לתת לו זמן להירגע אבל מצד שני מאוד קשה לי לחיות במחשבה שאני עם בן זוג שאולי בכלל לא רוצה עתיד משותף, ושגם אם נעבוד על זה אנחנו בסוף ניפרד. מה כדאי לעשות בתקופה כזאת?

לא בטוחה מה לעשות נועה
13 מרץ 2019, 09:13
תצטרכי לשקול פרידה ביוזמתך - עד כמה זה יטלטל אותו דורית כהן
18 מרץ 2019, 05:58

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]