וירוס

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

וירוס

הודעהעל ידי אישאחד » 14 מרץ 2019, 00:12

הי.
סליחה מראש על האורך

אני כבן 35, נשוי עם שלושה ילדים יחסית קטנים. 
אישתי צעירה ממני במספר שנים,   ומערכת היחסים הטכנית שלנו טובה מאוד. 
בהיבטי זוגיות לדעתי אנחנו בינוני מינוס. יכולות להיות תקופות ארוכות (חודשים) בלי יחסים אבל כן יוצאים ביחד להופעות, חוויות משותפות, נסיעות לחו״ל ביחד וכ... 

לאחרונה, התהדק הקשר ביני ובין עמיתה בעבודה. גרושה עם ילדים. לא קרה שום דבר פיזי. אבל מבלים ביחד, אוכלים ביחד, מידי פעם בסוף היום ניפגשים לאיזה דרינק ומדברים הרבה. במהלך היום בוואטסאפ מתכתבים כל כמה שעות. אייקונים של נשיקות זה הסקס החדש. 

כשאני מסתכל על זה ברמת ההיגיון, יחס עלות תועלת פשוט... לא משתלם לי לחצות את הגבול, להסתפק בידידות. מנתח ורואה את החסרונות בה (מגיעה עם מטען מהגירושים, משהו בה שבור) ואפילו מבחינת מראה, היא נראית ממש טוב אבל לא כמו אישתי (שכשאני בוחן אותה מהצד יותר צעירה בכמה שנים, יותר אטרקטיבית כאילו חושב שאחרים יגידו לי אידיוט איך החלפת את זו בזו) וכמובן הילדים הילדים הילדים. 

לפני שהכרתי את אישתי, הייתי בליין, מסיבות מועדונים, פאבים וכ... אישתי היא יותר לשבת בבית, מסעדות וכאלה נדיר שהולכים למסיבה ומידי פעם יוצאים לפאבים ... למדה לשתות איזה בירה או קוקטייל.

העמיתה מהעבודה לעומת זאת, מחזירה אותי קצת לימים ההם, שותים ביחד עד לראש טוב, יוצאת למסיבות, הופעות ואנחנו הרבה ביחד בעבודה, מתכתבים, יש הקנטות ורמיזות במסווה של ציניות משני הצדדים. 

זה בתוספת שכמו שאמרתי משהו בה שבור וזה גם כנראה מושך אותי, היא סוג של מקולקלת קצת ואני רוצה לעזור, לתקן כי היא חשובה לי ורוצה שיהיה לה טוב.  רק בשביל להמחיש יותר מדמיין מחבק אותה משוכב איתה (למרות שגם)

מוצא את עצמי מבין מהשכל שאסור להתקרב. הלכתי לכיוון אישתי, ביקשתי לצאת ולבלות קצת ביחד, לקיים יחסים הייתה באמת אחלה וזרמה בהכל. ומצד אחד תוך כדי אני חושב בואנה היא שווה וכיף לי איתה  ולמה אנחנו לא עושים את יותר ושיש יותר יתרונות מחסרונות 

ומצד שני, לא מצליח להפסיק לחשוב על הבחורה מהעבודה.  משהו אובססיבי, מחכה לשניה שתגיד לי בוקר טוב. עוצר הכל כשהיא כותבת לי משהו. מנסה להפוך כל נסיבות להזדמנות לפגוש אותה. ואני אומר לעצמי תפסיק, תעצור, תתרחק זה לא שווה את זה (בפועל ככה או ככה בגלל העבודה, אין מצב שלא נדבר/ניפגש במהלך היום כך או כך) 
ומצד שני אפילו עוברים בי הרהורים על לפרק ולהיות איתה שזה הזוי! אני יודע שזה לא נכון לעשות ושכשאני אתקרב עוד אני אראה שהיא לא מה שאני חושב ושיש בה הרבה יותר פגמים ממה שאני רואה.., ושוב מצד שני... לא יכול להפסיק. 

זה כבר פעם שניה שזה קורה לי(פעם קודמת הייתה לפני מספר שנים) בפעם הקודמת לא קרה כלום בסוף הצלחנו לתעל את זה לידידות טובה שנמשכת עד היום.

הפעם העוצמות חזקות פי כמה! 

לא יודע מה לעשות.

סליחה שוב על האורך

וירוס אישאחד
14 מרץ 2019, 00:12
Re: אנג'לה
14 מרץ 2019, 08:40
Re: לא מצליח אישאחד
17 מרץ 2019, 06:19
Re: עדי שם בדוי
17 מרץ 2019, 09:35
Re: אנג'לה