מתוסכלת

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מתוסכלת

הודעהעל ידי מתוסכלת » 29 מרץ 2019, 06:15

אני בזוגיות שנה וחודשיים ובן זוגי פשוט לא יוזם סקס, היו לי בני זוג לפניו ולא נתקלתי בתופעה כזאת...מתחילת הקשר ועד היום אם אני לא זאת שיוזמת ומובילה את העניינים אז מצידו כלום לא קורה.. וגם שזה כבר קורה הוא לא מספק אותי מינית, אין לנו ילדים ואנחנו זוג צעיר אני בת 28 והוא בן 29 אני נראית טוב ואיתו אני מרגישה לא מושכת, לא סקסית מצב שפשוט מתסכל אותי.
לפעמים אני נוגעת בו וממש מחרמנת אותו עד שעומד לו ואז מפסיקה כדי שגם יגע בגופי ויחרמן אותי אבל כשאני מפסיקה שם זה פשוט נגמר - אנחנו פשוט לא שוכבים...
אני אוהבת אותו ולא רוצה לעזוב אותו אבל זה פשוט יביא אותי למצב שאתחיל לחפש בחוץ ואני לא רוצה... בחיים לא בגדתי או פזלתי הצידה, מה עושים במצב הזה?
כבר היו לי איתו לא פעם שיחות שזה מפריע לי שהוא לא יוזם סקס שהוא לא נוגע בי ואין את המשחק המקדים (סליחה יש משחק מקדים אבל רק מהצד שלי) ואז היה שינוי קטן ועכשיו שוב חזרנו לאותו מצב שאנחנו שוכבים פעם בשבועיים/ שלוש וזה רק במידה ואני מתחילה להזיז את העניינים עד הסוף ברמה שאני צריכה להפשיט אותו ואת עצמי.
אני יודעת בוודאות שהוא אוהב אותי ולא בוגד בי אבל איך יתכן שעומד לו והוא לא עושה עם זה כלום? זה פשוט מחרפן אותי..... מתסכל אותי מאוד המצב הזה מרגישה לא נשית איתו... לעומת הקשר הקודם שכל יום היו לי יחסי מין מאוד סוערים ומגוונים ופה אני מרגישה כמו זוגיות של 20 שנה + 4 ילדים..
חייבת ייעוץ מה עושים ולמה הוא ככה?

מתוסכלת מתוסכלת
29 מרץ 2019, 06:15
Re: מנוסה
29 מרץ 2019, 10:59
Re: מתוסכלת
30 מרץ 2019, 01:20
Re: דודי
30 מרץ 2019, 08:33
Re: מתוסכלת
02 אפריל 2019, 18:15
עניתי לך בהודעה אחרת דורית כהן