עמוד 1 מתוך 1

מתוסכלת

הודעהפורסם: 29 מרץ 2019, 06:15
על ידי מתוסכלת
אני בזוגיות שנה וחודשיים ובן זוגי פשוט לא יוזם סקס, היו לי בני זוג לפניו ולא נתקלתי בתופעה כזאת...מתחילת הקשר ועד היום אם אני לא זאת שיוזמת ומובילה את העניינים אז מצידו כלום לא קורה.. וגם שזה כבר קורה הוא לא מספק אותי מינית, אין לנו ילדים ואנחנו זוג צעיר אני בת 28 והוא בן 29 אני נראית טוב ואיתו אני מרגישה לא מושכת, לא סקסית מצב שפשוט מתסכל אותי.
לפעמים אני נוגעת בו וממש מחרמנת אותו עד שעומד לו ואז מפסיקה כדי שגם יגע בגופי ויחרמן אותי אבל כשאני מפסיקה שם זה פשוט נגמר - אנחנו פשוט לא שוכבים...
אני אוהבת אותו ולא רוצה לעזוב אותו אבל זה פשוט יביא אותי למצב שאתחיל לחפש בחוץ ואני לא רוצה... בחיים לא בגדתי או פזלתי הצידה, מה עושים במצב הזה?
כבר היו לי איתו לא פעם שיחות שזה מפריע לי שהוא לא יוזם סקס שהוא לא נוגע בי ואין את המשחק המקדים (סליחה יש משחק מקדים אבל רק מהצד שלי) ואז היה שינוי קטן ועכשיו שוב חזרנו לאותו מצב שאנחנו שוכבים פעם בשבועיים/ שלוש וזה רק במידה ואני מתחילה להזיז את העניינים עד הסוף ברמה שאני צריכה להפשיט אותו ואת עצמי.
אני יודעת בוודאות שהוא אוהב אותי ולא בוגד בי אבל איך יתכן שעומד לו והוא לא עושה עם זה כלום? זה פשוט מחרפן אותי..... מתסכל אותי מאוד המצב הזה מרגישה לא נשית איתו... לעומת הקשר הקודם שכל יום היו לי יחסי מין מאוד סוערים ומגוונים ופה אני מרגישה כמו זוגיות של 20 שנה + 4 ילדים..
חייבת ייעוץ מה עושים ולמה הוא ככה?

Re:

הודעהפורסם: 29 מרץ 2019, 10:59
על ידי מנוסה
היי,
ראשית, צר לי לשמוע שכך הדברים נראים בגיל 28.
יהיו כאלו שיאמרו שאתם צריכים ייעוץ זוגי, מיני וכל מיני צרכני כסף ואנרגיה מיותרת.
אני מאמין שלא ניתן לייצר יש מאין, במערכת זוגית כפי שאת מתארת אי אפשר לשרוד לאורך זמן.
בסופו של דבר, במוקדם או במאוחר, את תמצאי את עצמך מנהלת רומן אבל זו לא דרך נכונה כשאין ילדים. במקרה שלך עדיף להיפרד ולמצוא את האדם הנכון לנהל איתו חיים נורמליים ועדיף כמה שיותר מוקדם כי את עדיין צעירה ומלאת תשוקה.
כשיבואו ילדים החיים יזמנו לכם אתגרים אחרים ואני צופה שהמצב רק ילך ויחמיר, אז קבלי החלטה וצאי לדרך מגיע לך להרגיש טוב עם עצמך כי רק אז תוכלי לבחור נכון, להגדיר יעדים ומטרות ולממש אותם בכל תחום.

בהצלחה!!

Re:

הודעהפורסם: 30 מרץ 2019, 01:20
על ידי מתוסכלת
שכחתי לציין שבן זוגי מהרגע שנכנס הביתה מעשן לא פחות מ5-7 ג'ויינטים, האם יש לזה קשר לחשק המיני ?

Re:

הודעהפורסם: 30 מרץ 2019, 08:33
על ידי דודי
חבל שלא פתחת את השאלה עם המידע הזה.

זו הסיבה היחידה שבגללה הוא כל כך פאסיבי איתך ולא יוזם. עישון ג׳וינטים מכבה, גורם לעצלנות ו״להימעך״, הופך את המעשן לאדיש ופסיבי. ואת מתארת מצב שהוא מעשן 5-7 ג׳וינטים בערב.. אין פלא שהוא מעוך ולא יוזם סקס. אני גם מעשן פה ושם אבל כמות כזאת כל ערב זה כבר מוגזם..

למה הוא מעשן בכמויות כאלה?

Re:

הודעהפורסם: 02 אפריל 2019, 18:15
על ידי מתוסכלת
במקרה אתמול הוא לא עישן בכלל הבן אדם היה פתאום עירני, מתקשר , אנרגטי...
הוא טוען שאחרי יום עבודה הוא רוצה להוריד את הלחץ והמתח של כל היום... קשה לי מאוד לקבל את זה כי הוא באמת עצלן מהרגע שנכנס הביתה לא עושה כלום....

עניתי לך בהודעה אחרת

הודעהפורסם: 31 מרץ 2019, 12:51
על ידי דורית כהן
זוהי (בטעות) הודעה כפולה שהופיעה כבר, תחת השם מתוסכלת "שני", ושם עניתי לך.