סוג של בגידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

סוג של בגידה

הודעהעל ידי חמי » 31 מרץ 2019, 22:33

הי דורית. לפני שנים בעלי צילם אותי ואותנו במהלך סקס ללא ידיעתי ושלח את התמונות לחבר שלו… מצאתי זאת במייל לאחר כמה חודשים ממש נפגעתי מכך… הוא ביקש סליחה ואיכשהו המשכנו הלאה… לפני כשנה גיליתי שיש לבעלי טלפון נוסף… בעלי ישר שהבין שאני יודעת שבר את הפאלפוו. אני לא יודעת מה היה שם בדיוק… לטענתו רק היה מחובר לכל מיני קבוצות וואטצאפ של סקס. זה בגדול. בעקבות זה ביקשתי ממנו לעזוב לכמה ימים את הבית. בעלי בן אדם פלרטטן יכול לכתוב לנשים כל מיני הודעות שבא לו לחבק אותם. לנשק אותם ועוד... הוא יודע שאני לא מסכימה אז הוא מוחק הודעות מהפלאפון שלו או שיחות כדי שאני לא יעלה על זה(לפעמים אני עולה על זה ולכן יודעת מזה) בכל אופן אנו בטיפול עוד מעט שנתיים אך איכשהו אני לא מצליחה להראות לבעלי שום צורך רגשי שלי. אם הוא לא יוזם קרבה ביננו אני לא ינסה מבחינתי כלום. ואם הוא ייזכר ליזום משהו פעם בשבוע אז אני ממש אכעס וירחיק אותו ממני. מה פתאם אחרי שבוע נזכרת בי...ורציתי לדעת אם זה דבר טבעי או שסתם אני מחמירה איתו. ובלי קשר בודקת אותו כל הזמן ונושא הגירושין כל הזמן מושך אותי אך יש לי פחד בגלל הילדים שאני רוצה לפחות להם בית עם אבא ואמא.

סוג של בגידה חמי
31 מרץ 2019, 22:33
Re: חתול רחוב
01 אפריל 2019, 09:11
Re: חמי
02 אפריל 2019, 06:20
שפת הסקס לעומת שפת הרומנטיקה דורית כהן
09 אפריל 2019, 03:12
10 אפריל 2019, 08:54
16 אפריל 2019, 09:45