איך מתגברים על limerence ?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

איך מתגברים על limerence ?

הודעהעל ידי ברבי » 02 אפריל 2019, 12:33

דורית שלום,
אני בת 45 פרודה, ויש לי תחושת limerence חזקה כלפי מישהו שהייתי איתו בקשר מחוץ לנישואין במשך זמן רב מאוד, ושהסתיים ביוזמתי, כאשר אני עמדתי לסיים את נישואי בגלל סיבות אחרות (אם כבר, הרומן רק עזר לנישואין להמשך יותר ממה שהיה צריך). והבנתי שלא אוכל להמשיך באמת עם חיי אם אמשיך עם מערכת היחסים הזאת.
כעת אני בשבתון, אך בקרוב אשוב למקום העבודה בו אראה את האדם הזה על בסיס יומיומי וגם אצטרך להמשיך לשתף עמו פעולה. אין לי אפשרות לעזוב את מקום העבודה. לו הייתה לי, הייתי עושה זאת. באופן פרדוקסלי, העובדה שאיננו מתראים או מדברים כבר מספר חודשים, רק העצימה את הרגשות שלי. אני מבינה שזו הייתה אשליה כימית ומענגת של המוח, שזה לא משהו בר קיימא. אבל אני חוששת ששוב אשאב לזה, כי הגעגועים עצומים זה היה קשר שנמשך שנים. אשמח לקבל דרכי התמודדות.

איך מתגברים על limerence ? ברבי
02 אפריל 2019, 12:33
זו התמכרות...כנראה נדרש טיפול דורית כהן
09 אפריל 2019, 04:13

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]