אהבה זה לא מספיק?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

מפתיע אותי לשמוע שיכול להיות שאני משפיע לרעה, זה כן מתקשר לי

הודעהעל ידי טרוד » 14 אפריל 2019, 19:46

היי דורית,תודה על התשובה. יצאתי קצת חצוף כששאלתי את אנונימי מי הוא אבל הכוונה הייתה פשוט לדעת אם הוא בעל ניסיון ולבקש יותר הסבר על ההנחות והדברים שרשם.היא כן מאוד נתלת בי אפילו שאני ממש משתדל לתת לה את החופש שלה - נראה לי שיש מגמת שיפור כלשהי (למרות שזה כמובן עולה ויורד בהתאם למצב רוח) בכיוון של יותר עצמאות ופחות פחד להיות לבדה.בעיה נוספת שמתקשרת - זה שהיא מפחדת ממני. זה נשמע רע אבל לא עשיתי משהו כדי להפחיד. היא פשוט לפעמים תשתדל לרצות אותי כדי להימנע מהסיכוי שאכעס ונריב קצת - ואמרתי לה כמה פעמים - 'אני בנאדם מחושב ואת לא צריכה לעצור את עצמך בפחד מהתגובה שלי'התשובה שאין יותר מדי מה לעשות עם זה קצת מאכזבת אותי.. האם לנסות לעזור לה לפתח ביטחון עצמי יהיה נכון? או טעות לדחוף את בת הזוג? או שבאמת אין מה לעשות במצב של אופי חלש ועדיף להיפרד ולחפש מישהי חזקה ובטוחה?מבחינתי - אם זה נכון הייתי שמח לשמוע על גישה איך לחזק אותה. ואם זה לא נכון ו'אין פתרון' אז לקחת את הסיכויים שלי ולחפש מישהי מתאימה יותר עם כל הכאב שבזה..תודה

אהבה זה לא מספיק? טרוד
02 אפריל 2019, 18:53
Re: תבדוק איתה בכנות האם יש לה adhd אנונימי
03 אפריל 2019, 11:32
Re: טרוד
04 אפריל 2019, 19:14
יתכן שיש בעוצמה שלך משהו שמחליש אותה דורית כהן
14 אפריל 2019, 04:32
מפתיע אותי לשמוע שיכול להיות שאני משפיע לרעה, זה כן מתקשר לי טרוד
14 אפריל 2019, 19:46
ריצוי זה מסוכן ומחליש, ומקורו בפחד מתגובת בן הזוג דורית כהן
15 אפריל 2019, 03:15