שלישיה עם הבן זוג וחברה הכי טובה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

שלישיה עם הבן זוג וחברה הכי טובה

הודעהעל ידי הילה23 » 04 אפריל 2019, 06:35

עברתי חוויה מאוד מאוד קשה לי.
אני בת 27 במערכת יחסים מורכבת דיי מתחילתה עם גבר בן 43.

הקשר היה און אנד אוף אך תמיד באמת התפתנו לחזור לקשר,אם כי תמיד אני הייתי הדוחפת "לחזור" והוא פשוט חוזר ומתפתה.
אני אוהבת אותו המון,בצורה שמאוד קשה לי לשחרר ממנו ,הוא לעולם לא היה ברור בנושא רגשותיו וגם היותר נלחץ בקשר .
עד כה זה נראה שיש את כל הסיבות להיפרד ולהמשיך האלה,אבל הקשר לא נגמר.

לפניי כמה חודשים,הבאתי את החברה הכי טובה שלי אליו ברמון לעשות שלישיה.וחשבתי שזה גם יגרום לסוף הקשר ולא אוכל להיות איתו יותר אחרי החוויה הזאת,הוא הסכים לבסוף היא לא הסכימה וזה לא צלח.
החוויה הזאת הייתה מאוד קשה לי ואחכ התרחקנו ואפילו התחלתי טיפול פסיכולוגי שהוא משלם.

הוא הודה בפניי שהחברה שלי מושכת אותו ויפה בעניו.
אם זאת,תמיד מציין שאני יותר מושכת ממנה ואליי יש רגשות.

ושוב לפניי כמה ימים,באתי עם חברתי אליו,חשבתי שאחרי החוויה הראשונה אין סיכוי שזה יקרה שוב ואנחנו יכולים רק לשבת ולצחוק כמו חבר'ה.
וטעיתי,הם פירלטטו ,נראה שהוא נדלק ואיפשרתי לערב הזה להתגלגל שוב לשלישיה,כולנו היינו שתויים מעט.
אחרי כמה זמן ששקעתי בזה העפתי אותה מהמיטה,וכמובן אני והוא רבנו ובהמשך גם רבתי איתה.
הימים שלאחר מכן היו מאוד מבלבלים,כל הזמן שיניתי את דעתי,מכעס למחילה,אני עדיין אוהבת אותו מאוד,קשורה אליו,משוכנעת איפושהו שיש גם סיבה שאנחנו קשורים ולא מצליחים להיפרד.
אני והוא היינו בטיפול זוגי 3 פעמים,שבפגישות האלה ניסינו להיפרד ולא הצלחנו.
נפגשנו שוב לטיפול זוגי אחריי החוויה,מאוד כאב לו לראות כמה פגע בי ולא יכל לשאת את זה הפעם.אמר שעשינו משהו שהוא טאבו ואסור ומפריד בין זוגות.
נפגשנו לטיפול,דנו על פרידה ,דנו על כמה שיהיה לי קשה גם להיפרד ממנו שזה צער על צער,והוא הסכים שגם לו קשה מאוד לשחרר אותי,החלטנו להמשיך בקשר ונפגשנו באותו הערב,והיה ביננו שקט ובכל פעם הרגשתי את הטעם הרע מהשלישיה הזאת.

אני כל הזמן מבולבלת ואני חושבת שגם הוא מרגיש מוזר ולא בסדר,אני רואה עליו והוא גם אומר לי שהוא מרגיש מוזר.

אני באמת לא יודעת מה האלה,איך אני יכולה להתגבר על תחושת הבגידה למרות שזה קרה בהסכמתי? על המראה שלו שוכב עם אחרת מול עניי ומתגרה ממנה בטירוף,עוזב אותי בצד- זה נורא לי,איך הוא הסכים לזה אחרי כל מה שעברנו?ז"א איך הוא נגרר לזה.
ומצד שני אני אוהבת אותו אהבה אמיתית חזקה,עשיתי המון למענו ולמען הקשר ואני לא רוצה לוותר עדיין.
בפגישתנו האחרונה עדיין היינו אוהבים ומלטפים למרות החוויה הלא נעימה.
אני פשוט לא יודעת איך להמשיך,האם אני צריכה לשחרר בכוח או שזה לא סוף העולם?

שלישיה עם הבן זוג וחברה הכי טובה הילה23
04 אפריל 2019, 06:35
חווייה של פעם בחיים - לשים ב"מגרה" ולסלוח לעצמך ולו דורית כהן
13 אפריל 2019, 12:46

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים