משבר אמון

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

משבר אמון

הודעהעל ידי צעירה מאוהבת » 04 אפריל 2019, 08:23

שלום, אנחנו באמצע שנות ה20 ובזוגיות קרוב לשנתיים. אני לומדת רוב השבוע רחוק מהבית ואנחנו נפגשים בסופי שבוע אך האהבה חזקה מאוד. מאז שהוא התחיל ללמוד השנה מקצוע תובעני, התחיל הריחוק ביננו. הוא הביע קושי מהמרחק ואני לא ידעתי מה לעשות אחרת בפועל לכן ניסיתי שישנה גישה (שיאמין יותר בקשר). העניינים הסתבכו כשהוא התחבר למישהי בלימודים שלו והתלבט למשך יותר מחודש בין שתינו. הוא לא היה כנה לגבי ההתלבטות הזו (גם כששאלתי ישירות הוא שיקר ואמר שאין מישהי אחרת) ולאחרונה גם טסנו לחול ביחד כשהוא טוען ששם הוא החליט להישאר ולשפר את הקשר ביננו אך כשחזרנו לשגרה הוא לא חתך חד וחלק את הקשר איתה עד שהיא עשתה זאת ולאחר מכך הוא סיפר לי על הכל. לאחר שבועיים של התלבטויות החלטתי לתת לו הזדמנות מפני שהרגשתי שהבגידה לא הייתה חמורה מידי על מנת לנסות לסלוח לו והאמנתי לו שהוא באמת אוהב אותי ויעשה מאמץ על מנת לשפר את הקשר ולבנות אותו טוב מחדש. הבעיה היא שלאחר שבוע שהלך יחסית טוב גיליתי שהוא שיקר לגבי החברות שלו איתה במדיה החברתית (אמר שהם לא חברים והם כן) כדי שלא אחפש אותה בטענה שזה לא עוזר ומפריע להתרכז בשיקום הקשר. הוא לא מקבל את זה שאני הייתי צריכה שם לדמות וזו הסיבה שרציתי לחפש אותה ובכך לסגור מעגל (הוא הראה לי את תמונה שלה לבקשתי אך לא מסר שם). אני פגועה מכך שבמצב כה שברירי הוא שוב שיקר ותוהה האם זו טעות אחת יותר מידי. אני מפחדת שמרוב שאני אוהבת אותו אני גורמת לעצמי להיפגע פעם אחד פעם ותוהה האם הוא שקרן פתולוגי.

משבר אמון צעירה מאוהבת
04 אפריל 2019, 08:23
חשדנות מרעילה את האהבה דורית כהן
14 אפריל 2019, 03:30

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]