הפסקה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

הפסקה

הודעהעל ידי טלוש » 04 אפריל 2019, 09:31

היי,רציתי לשאול את דעתכם
אני וחבר שלי מכירים כבר שבע שנים וחברים בפועל חמש שנים.
אתמול הוא אמר לי שעד לפני חצי שנה הוא היה מציע לי נישואין, כיום שנינו בני 25 , ושהוא היה צריך להציע לי לפני שנתיים להתחתן וזאת הייתה טעות שלא התחתנו לפני, הוא אמר לי שהוא רוצה שנעשה הפסקה, ושכבר כמה חודשים הוא חושב על זה והוא לא יודע כמה זמן, כי הוא רוצה להתגעגע אלי באותה עוצמה כמו שהיה לפני. הוא אומר שהוא עדיין אוהב אותי ורוצה שנתחתן אבל הוא צריך את התשוקה הזאת בשביל לעשות את הצעד ולהציע.
יש לציין שאני מאוד אוהבת אותו וזה בא לי משום מקום.. הוא בנאדם מאוד רציני ומתוכנן וממש לא ציפיתי ממנו להתנהגות כזאת..במשך כל השנים שהיינו ביחד הוא תמיד היה עושה בשבילי הכל..ממש הכל.. והייתי כלכך בטוחה בו ממש לא חשבתי שהוא אחד כזה שיעשה הפסקה פתאום..בחודשים האחרונים באמת הייתי עושה לו יותר פרצופים.. שנינו סטודנטים והוא גם עובד בעבודה ממש טוענית ובנוסף מתאן ויוצא שכל פעם שאנחנו ניפגשים הוא מת מעייפות וכל הזמן לחוץ בזמן..(אנחנו לא גרים ביחד)מאז שהתחיל לעבוד בתחום שהוא עובד בו התחיל להיות לו ממש אכפת מכסף וכל דבר מחשב בכסף וזה נורא הפריע לי ..במקום רגש הכל מתוכנן והכל מבחינתו מבוטא בכסף..וכל זה בתקופה האחרונה.. אז כן הייתי קרירה אליו.. אתמול הייתה לי יומולדת וממש התעקשתי שיספר לי למה הוא נראה עצוב אפילו שהוא טען שהוא לא רצה לדבר איתי על זה ביומולדת.. כעסתי עליו כי הוא לא זכר שיש לי יומלדת ודיבר איתי על המתנה שהוא צריך להביא כאילו זה איזה משהו שהוא צריך לסמן עליו וי במקום לחשוב על איך לשמח אותי ולרגש אותי.. אני חושבת שצריך קצת סיבות לשמח בקשר כל כך ארוך..והוא לא הבין את זה.
באותו יום,יום לפני היומולדת , הלכנו להסתובב ועשיתי לו פרצופים כזה..בקושי דיברתי כי ציפיתי שיבין שאני כועסת עליו ואז ביום שאמר לי שהוא רוצה הפסקה אז הוא ציין את זה שכשהסתובבנו הוא הרגיש כאילו נגמרה האש ביננו.
הלבתי בעצבים אחרי שהוא ממש התעקש שנעשה הפסקה ואז הוא כתב לי שאני לא אחשוב שהוא הפסיק לאהוב אותי הוא רק צריך לסדר את הרגשות שלו עם עצמו.
אני לא יודעת מה לעשות זה ממש בא לי משום מקום.. אני ממש שבורה מזה ואני באמת לא יודעת איך לתקן את זה ואם בכלל אפשר לתקן... רציתי לשאול מה אתם חושבים על המצב הזה.

הפסקה טלוש
04 אפריל 2019, 09:31
עצה aha
04 אפריל 2019, 19:26
Re: שי שי
05 אפריל 2019, 03:38
Re: תגובה טלוש
05 אפריל 2019, 18:59
חשוב לשחרר אותו ולא לרדוף אחריו דורית כהן
14 אפריל 2019, 05:08

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר