הפסקה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: תגובה

הודעהעל ידי טלוש » 05 אפריל 2019, 18:59

תודה רבהה על העצותת!
אני מתלבטת אם לדבר איתו מחר על הכל.. זה באמת נכון שיש לנו בעיה בתקשורת ביננו ..הוא פשוט ממש מתנשא כזה ואומר דברים נורא קיצוניים גזעניים כאלה.. שמאוד מעצבנים אותי..וזה החמיר בשנה האחרונה מאז שהוא לחוץ מהעבודה והלימודים שאני חושבת שהשפיע ..תמיד היה לו את הקטע הזה אבל זה פשוט החמיר וכתוצאה מזה אני קרה אליו..כי כשדיברתי איתו על זה הוא פשוט לא מבין.. אז הפרצופים שאני עושה לו זה כדי שיבין שאני כועסת עליו.. אבל כנראה שהוא לא מבין.. אני רוצה להגיד לו את זה.. זה מעצבן אותי שהוא הפתיע אותי פתאום והוא זה שהחליט על הפסקה ואני מרוב השוק באותו רגע בקושי הצלחתי להגיב ולהגיד את מה שיש לי... ממש חשוב לי להגיד את מה שאני חושבת..אין ספק שעכשיו שהתנתקנו אז זה התבהר לי והתבהר לי שאני לוקחת אותו כמובן מאליו קצת ..וגם העצבים שיש לי עליו..אני ממש מתלבטת אם לדבר איתו על זה מחר שזה בעצם יהיו יומיים של נתק.. מה אתם חושבים?

הפסקה טלוש
04 אפריל 2019, 09:31
עצה aha
04 אפריל 2019, 19:26
Re: שי שי
05 אפריל 2019, 03:38
Re: תגובה טלוש
05 אפריל 2019, 18:59
חשוב לשחרר אותו ולא לרדוף אחריו דורית כהן
14 אפריל 2019, 05:08

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר