התלבטויות לגבי פרידה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

התלבטויות לגבי פרידה

הודעהעל ידי מורי » 06 אפריל 2019, 10:26

היי אני בת 26 ויש לי חבר שנה וחצי. אנחנו שנינו סטודנטים ועברנו לגור ביחד לפני פחות משנה. מתחילת הקשר היו לי ספקות. לא הייתי בטוחה שהוא באמת מתאים לי. הוא בנאדם מדהים, מקשיב לי, שם בשבילי, תומך, מאמין בי ואוהב אותי מאוד. אבל אני עדיין מרגישה שיש דברים בזוגיות שלנו שאני לא מקבלת וזה מערער לי את הרצון להיוץ בזוגיןת איתו וזה מוביל לכך שאני לא נותנת לו את הכתף הטובה ואנחנו בקושי שוכבים כי אני פשוט בספקות כל הזמן לגבי הזוגיות ..
העניין הוא שהוא עושה דברים בבית כשאני מבקשת ממנו אבל אני רואה זוגיות כמשהו ששני בני הזוג שותפים לו . הייתי רוצה שיהיה לו אכפת שצריך לנקות ושיהיה לו רצון לעשות כלים ושיהיה לו חשוב לתלות את המדף וכו.. כשאני מדמיינת את החיים שלנו כנשואים זה ממש קשה לי לחשוב שהוא יהיה ככה. עוד דבר שגורם לי לספק זה שאני מרגישה שהוא לא באמת רוצה קשר עם חברים שלי או המשפחה שלי ויכול להיות שזו אני שכבר לא כל כך רוצה שיבוא אבל זה בגלל שאני לא בטוחה בו ואני לא גאה בו . אני לא יודעת מה לעשות אנחנו חייבים להתקדם איכשהו או לסיים את זה.התלבטויות לגבי פרידה מורי
06 אפריל 2019, 10:26
חפשי יותר לעומק מה חסר בקשר שלך אליו דורית כהן
14 אפריל 2019, 15:17

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]