ניסיון לחזור לקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

ניסיון לחזור לקשר

הודעהעל ידי קקק » 07 אפריל 2019, 15:05

היי דורית,

אני פונה אלייך אחרי עיון באתרך ותחושת מצוקה.

עעד לפני מספר ימים הייתי בזוגיות שארכה 4 שנים.

אחרי 4 שנים מאוד מאוד טובות יחד בת זוגי לשעבר החליטה שהדבר הנכון לעשות מבחינתה הוא לסיים את הקשר מאחר והיא מבולבלת ולא מצליחה להבין איך היא רואה את העתיד שלה.

חשוב לי לציין שבמשך כל התקופה הזו יחסינו היו מדהימים, אמנם באיזשהו שלב זה כבר לא הרגיש כמו תחילת הקשר, אבל האהבה, התשוקה ההקשבה והכיף לגמרי היו שם חזק מאוד..

שהיא החליטה שהגיעה הזמן להפרד שאלתי אותה אם לא טוב לה איתי והיא אמרה לי שטוב לה, היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי ושהיא לא רואה אותי מחוץ לחיים שלה, אבל אם זאת גם לא רואה עתיד זוגי יחד.

היא נמצאת בצומת דרכים גדולה בחיים שלה, היא רוצה לעבור לחו"ל לשנה, ושניהלנו את השיחה בנושא אמרתי לה את דעתי הכנה בנושא שאני מתנגד. אני משער שמשם התחיל הקושי והמחשבות אצלה

היא שיתפה אותי בכל הקשיים שהיא עוברת חוץ מהקשיים שהיא חווה בנוגע אליי, דבר שלא קרה מעולם! תמיד שיתפנו ופתרנו את הבעיות שלנו יחד.

אני לא מצליח להוציא את זה מהראש שלי, תחושת הפספוס וההחמצה, היה ביננו משהו אחר ( אני יודע שזה נשמע נדוש אבל באמת זה היה ככה, לפחות מצידי) , וזה הגיע משום מקום לחלוטין! 

אני רוצה ומוכן להלחם על הקשר הזה ולעשות הכל בשביל זה ובשביל לפתור את זה והייתי שמח לקבל את עצתך הכנה והאמיתית בסיפור, אני שבור ומרוסק מהמקרה ולא מסוגל להפסיק לחשוב על זה..

תודה מראש ולעזרתך אודה!

ניסיון לחזור לקשר קקק
07 אפריל 2019, 15:05
נסה לקבל ממנה פידבק, כדי ללמוד על עצמך דורית כהן
14 אפריל 2019, 15:34

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים