מה עושים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

או ייעוץ זוגי שישפר את הזוגיות או גישור שיעזור להיפרד

הודעהעל ידי דורית כהן » 15 אפריל 2019, 03:37

אבי היקר, זה נשמע ממש מזעזע. צר לי עליך (וגם על אישתך...) התחתנת בגלל לחץ סביבתי, ועכשו אתה בסיוט. אין ספק שכאשר מתחתנים ללא אהבה, וצריכים לחלוק את החיים עם שותפה חדשה  - כל אחד מגיע עם ההרגלים הוותיקים שלו ועם הציפיות שלו ויש המון חיכוכים שמעצבנים את שניכם. זה קורה עוד יותר כאשר מתחתנים בגיל מבוגר יחסית וכל אחד כבר מאד רגיל לחיות עם עצמו. ואז הנוכחות והדרישות של השני יוצרות הפרעה הרבה יותר גדולה מאשר כאשר מתחילים חיים משותפים בגיל יותר צעיר, כאשר יש יותר גמישות.
אז אולי כדאי שתלכו לייעוץ זוגי ואולי זה יכול לעזור. פשוט ללמוד איך משתפים פעולה, איך באים אחד לקראת השנייה בצורה שהיא ידידותית ומתחשבת (ולא על מנת להימנע מצעקות וגערות). אתם זקוקים לליווי כזה. שניכם צריכים ללמוד איך בונים נכון זוגיות. 

במידה ולא, אכן יש הורות משותפת בוריאציות שונות, ואתם תהיו זקוקים לעזרת מגשר כדי למצוא את הוריאציה שהכי תתאים לשניכם ותוכלו להסכים עליה. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580מה עושים אבי
09 אפריל 2019, 20:11
או ייעוץ זוגי שישפר את הזוגיות או גישור שיעזור להיפרד דורית כהן
15 אפריל 2019, 03:37

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים