נסיעה עם חברים ....

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re: נסיעה עם חברים

הודעהעל ידי ירח » 11 אפריל 2019, 17:38

בתור אמא טריה לתינוק חדש, כיום בן שנה, אני ממליצה לך לוותר על הנסיעה הזאת. נכון, זה בעסה להתבגר, בעסה להבין שלפעמים צריך לשנות את סדר העדיפויות ולא לעשות רק מה שבא לך. אני מניחה שרוב הטיפול בתינוקת הוא באחריות אישתך, וזו אחריות כבדה. איזה מסר תעביר לה בזה שתיסע? שאתם חיים במסלולים נפרדים בהם אתה ממשיך עם עיסוקיך כרגיל והיא צריכה לוותר על זה בשביל להיות אמא? בשבילך זאת רק נסיעה, בטוח שאתה לא נותן לכך הרבה משקל, אבל אין לי ספק שהיא תפגע מזה מאוד. וזה יגרום לה לראות אותך, ואת הקשר שלכם באור שונה. זה לא אומר שלא תוכל לנסוע בחיים או אפילו בעתיד הקרוב, אבל בתקופה רגישה אחרי כניסת ילד ראשון לזוגיות, הייתי מתאפקת ולא הולכת עם הראש נגד הקיר. אין מה לעשות, אתה אבא עכשיו וגם ממך מצופה להתנהג בהתאם.

נסיעה עם חברים .... עדי
11 אפריל 2019, 11:43
Re: נסיעה עם חברים ירח
11 אפריל 2019, 17:38
תינוק חדש משנה לגמרי את החיים דורית כהן
15 אפריל 2019, 03:56

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]