נסיעה עם חברים ....

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

תינוק חדש משנה לגמרי את החיים

הודעהעל ידי דורית כהן » 15 אפריל 2019, 03:56

עדי היקר, מזל טוב על הולדת הבת הבכורה שלך! בעיקרון אני מאד מסכימה עם כל מה שירח כתבה לך.
יחד עם זאת הביטוי שהשתמשת בו: "אישתי לא מוכנה שאסע" - מדליק לי אור אדום...
אני חושבת שמערכת יחסים בה בני זוג מחליטים זה על זה ואוסרים דברים זה על זה היא מסוכנת. זה לא צריך להגיע למצב הזה שהיא אוסרת עליך או מאיימת עליך. זה צריך לבוא ממקום שהיא משתפת אותך למה זה חשוב לה שאתה לא תיסע, ואתה תהיה מסוגל לראות את הצרכים שלה ולהתחשב בה.
ירח כתבה לך כל כך נכון, שאישתך בעצם היא זו שמשלמת את המחיר העיקרי של הולדת הבת. תחשוב על המחיר שהגוף שלה משלם: הריון, לידה, תחושת הגוף (סמרטוטיות שכזאת...כאבים...) לאחר הלידה. שלא לדבר על חופשת לידה והפסקת מסלול הקריירה. ואילו אצלך בתור הגבר - אין כמעט שינוי מהותי. נכון, אתה ישן פחות טוב ויש יותר משימות אחהצ ובערב. אבל זהו. 
שורה תחתונה - אם היא מבקשת ממך לא לנסוע בשלב הזה - אני חושבת שעליך להתחשב.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

נסיעה עם חברים .... עדי
11 אפריל 2019, 11:43
Re: נסיעה עם חברים ירח
11 אפריל 2019, 17:38
תינוק חדש משנה לגמרי את החיים דורית כהן
15 אפריל 2019, 03:56

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים