עוד הזדמנות?

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

עוד הזדמנות?

הודעהעל ידי דינה » 14 אפריל 2019, 15:24

היי דורית,
את בן הזוג שלי הכרתי לפני כ 10 חודשים דרך האינטרנט. כבר מהפגישות הראשונות היה ביננו חיבור ממש טוב והכל היה בסדר.. עם הזמן היינו מתווכחים הרבה על דברים לא מהותיים אבל היו ויכוחים. הוא היה מדבר אלי בזלזול וחוסר כבוד (לא מקלל אבל יחס מגעיל). וכל פעם לאחר הויכוח הוא היה מבין ומתנצל וכן לוקח לתשומת ליבו ומתקן את הנושא עליו התווכחנו.
לאחר 8 חודשים של הקשר שהיו בסדר והיו יותר הבנות, הוא הציע לי נישואין והסכמתי.
בשבועות האחרונים הריבים שלנו לא פוסקים ואותה צורת דיבור אלי. בריב האחרון חזרתי להורים ואמרתי לו שאני לא מוכנה לחיות עם אדם שמזלזל בי ולא נותן כבוד.
לא דיברנו יומיים - הוא היה שבור ביקש שאבוא ונדבר, הלכתי והוא ממש נקרע והצטער והבטיח שזה לא יחזור.. והבטיח שיעשה הכל כדי שזה יצליח. ביקש שאזכר ברגעים היפים והטובים שלנו (שכן היו).
אנחנו כבר סגרנו הכל - עוד שלושה חודשים החתונה. אני נמצאת בחוסר אונים - עוד הזדמנות או לא? האם הוא באמת הבין ויעשה הכל שזה לא יחזור? האם לבטל?
אני כן ראיתי עתיד איתו , אחרת לא הייתי מסכימה. אין לי כלכך תמיכה מהמשפחה. אשמח לעזרה

עוד הזדמנות? דינה
14 אפריל 2019, 15:24
זהו עניין של איבוד שליטה עצמית: נדרש טיפול פסיכולוגי כדי לשנ דורית כהן
15 אפריל 2019, 13:41

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]