לא מבין מה האקסית רוצה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לא מבין מה האקסית רוצה

הודעהעל ידי אלמוני » 15 אפריל 2019, 23:04

לפני כמה שנים הכרתי מישהי באינטרנט (אנחנו בגילאי ה 30 שלנו), היא גרה בצפון ואני במרכז לכן על פניו זה לא היה נראה משהו מבטיח, אך היה בינינו כזה קליק וחיבור בטלפון.. שיחות נפש של שעות לתוך הלילה על הנושאים הכי עמוקים ופתוחים בעולם.. ואפשר לומר שכבר אחרי הדייט הראשון הפכנו להיות זוג לכל דבר. והאמת שהתקדמנו ממש מהר מאז, אחרי שבועיים כבר הכרנו את המשפחות אחד של השניה, ואחרי חודש התחלנו לחפש דירה יחד. אך לצערי בסוף נפרדנו אחרי חודשיים בלבד מבלי שבאמת מימשנו את הפוטנציאל (בגלל ריב שקשור לאקסית הקודמת שלי שיצרה קשר מידי פעם, וזה גרם לה נורא להיפגע ולהרגשה שהיא לא יכולה לסמוך עלי)

עברה שנה מאז הפרידה, ופתאום היא יצרה איתי קשר בפייסבוק סיפרה שהיא ובן זוגה הרגע נפרדו והתעניינה מה קורה איתי. במקרה בדיוק גם אני הייתי אחרי קשר שלא צלח.. אז זה די התאים לי.. אך למחרת היא רשמה לי הודעה שהיא מצטערת אך היא מבולבלת והיא פנתה אלי בקטע ידידותי וחברי בלבד, והחליטה שהיא רוצה להילחם על הקשר איתו. איחלתי לה בהצלחה.

כעבור בערך חצי שנה היא שוב יצרה איתי קשר בפייסבוק, ושוב אחרי שהיא נפרדה מאותו בחור שחזרה אליו אז. דיברנו שלוש שעות בטלפון די התחנפה אלי הזמינה אותי לבקר אותה, ושוב למחרת אותו דבר.. רשמה לי שהיא מצטערת אך היא פנתה אלי באופן חברי בלבד, והיא לא רוצה שאפתח ציפיות כי היא לא מעוניית בקשר חדש כרגע. לאחר הפעם הזו ממש התעצבנתי וביקשתי ממנה להפסיק ליצור איתי קשר כל פעם שהיא נפרדת מאקס כי זה לא הוגן כלפי.

מאז כבר עברו שנתיים.. ולפני כמה ימים אני זה שפניתי אליה בפייסבוק כי ראיתי אותה מחוברת, הפעם אני זה שנפרדתי מבת זוג לאחר קשר רציני מאוד, וחיפשתי ייעוץ אם עשיתי את הצעד הנכון לדעתה, מפה לשם התכתבנו כמה שעות והיא באמת תמכה בי ואמרה לי את נקודת מבטה וסיכמה שמגיע לי יותר טוב ממה שקיבלתי.
לפני יומיים היא הפעם זו שפנתה אלי בפייסבוק ושאלה אם היא יכולה לקבל ייעוץ ממני על קשר טרי שהיא התחילה עכשיו והיא מתלבטת אם להמשיך או לא. היא ביקשה להתקשר אלי, וערכנו שיחה ארוכה ומצחיקה, נזכרנו בכל הקשר שלנו וכמה כיף היה לנו וחוויות, תמיד השיחות שלנו מרגישות הכי נוחות שיש פתוחות ומצחיקות עם עקיצות כאלה קטנות של אותו ראש, וגם הפעם שוב כמו תמיד היה לי הרושם שהיא אולי רוצה לחזור להיות בקשר (אחרת למה להתייעץ איתי על הבחור החדש, ולהתקשר אלי ולומר לי שהיא מתלבטת אם להישאר איתו).
אז אתמול עזרתי מעט אומץ ורשמתי לה שחבל על הזמן שלנו אנחנו צריכים להיות יחד, כל פעם שאנחנו מדברים אני מרגיש את החיבור בינינו. ואני יודע שהיא מתלבטת עכשיו, אבל אולי אם יש לה ספקות לבי הבחור החדש אז זה אומר הכל.. היא רשמה שאני צודק אבל היא רוצה לחשוב על זה קצת.. ובערב רשמה שהיא רוצה לנסות בכל זאת לראות מה קורה עם הבחור החדש.

אני באמת לא מבין מה היא רוצה.. הקשר שלנו הולך ככה בצורה הזויה, כנראה שיש שם משהו לא סגור ורצון משותף לחזור במיוחד ששנינו עדיין רווקים. גם אמרתי לה בצורה הכי ברורה שמבחינתי הייתי רוצה לנסות שוב, ואני מרגיש שהיא גם חושבת על זה אך תמיד משהו מונע ממנה. אולי הפגיעה מהקשר שלנו עדיין מחלחלת לה לא יודע. אז לא יודע כן לחזר לא לחזר, כן להמשיך לא, לחכות שזה יבוא ממנה גם.. לא יודע מה לעשות. מרגיש שאיתה זה באמת היה חיבור מיוחד שהיה מוביל לחתונה והיא גם אמרה לי בשיחה שלנו לפני יומיים שאם לא הייתי עושה שטות היינו כבר נשואים היום. אבל מנגד היא ממשיכה לדחות אותי ברדע האמת.

לא מבין מה האקסית רוצה אלמוני
15 אפריל 2019, 23:04
Re: ליבי ליבי על בריאותך. שי שי
16 אפריל 2019, 09:22
היא לא מספיק בעניין שלך דורית כהן
21 אפריל 2019, 12:37

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]