סקס בתחילת הקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

סקס בתחילת הקשר

הודעהעל ידי נרי » 30 אפריל 2019, 22:40

הי אני כבת 35. לפני 3 חודשים התחיל איתי בחור במדיה.. בן 33... זה לא זרם במהירות כי הבעתי הסתייגויות..לא זרמתי.. עם זאת הקפדתי על נימוס. לאחר זמן מה חודש הקשר והוא יצר קשר טלפוני והשיחה הבשילה לשני דייטים. כאשר הוא מביע את הפחד מכך שהבחורה תתלבש עליו ומצד שני אומר שאם זה יתאים לו הוא מוכן ויותר לקשר מחייב ולילדים.
בדייט השלישי שכבתי עימו.
חשוב לציין שהבחור מאוד נמשך אליי.. אך מעשית הוא אמביוולנטי דבר המתבטא בתדירות התקשורת היומית עימו ובהעדפתו להודעות טקסט ולא לשיחות קוליות. עשיתי זאת מכיוון שמאוד נמשכתי אחיו והרגשתי חיבור.
לאחר ששכבנו הוא שלח לי הודעת טקסט חברית ושגרתית ולאחר עוד יממה, שקט מוחלט.
כתבתי לו לאחר יומיים, שאלתי לשלומו ומשהגיב, ציינתי שאהיה ישירה, ששמחתי להכיר אותו ולהיות איתו, ואם הוא פחות בעיניין הדבר מובן לי.. רק שאני ציפתי להתראה שנאה לג'לטלמן (הוא עולה מצרפת). בו ברגע חטפתי הודעות בהן היה סרקזם...זה העליב אותי ולכן התקשרתי לשאול האם הוא רציני בהודעות שהוא שולח לי. הייתי עיניינית וקשוחה ללא ברכת שלום בתחילת השיחה. הבחור ציין שזה לא מקובל עליו... שאם יתאים, אוכל אני להתקשר אליו מחר, וניתק לי בפנים.

האם להיות אמיתי זה חטא? ודוחה מעלייך אנשים?

סקס בתחילת הקשר נרי
30 אפריל 2019, 22:40
Re: לנרי חן.פ
01 מאי 2019, 06:36
Re: ועוד דבר חן.פ
01 מאי 2019, 06:47
Re: לחן אורח
01 מאי 2019, 07:12
Re: חן.פ
01 מאי 2019, 07:30
Re: אורח
01 מאי 2019, 07:53