סקס בתחילת הקשר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

Re:

הודעהעל ידי חן.פ » 01 מאי 2019, 07:30

נשמע שאת בחורה מצויינת - מציאה אמיתית.
אז אני מציעה לך לא להכנס ולהטריד את עצמך בבלבולי מח של בחורים ילדותיים. בהתייחס לסעיף 3 בתגובתך:

"יחד עם זאת לא שזה מגיע לבחורות לפי הקשרים הרציניים שהיו לו- ישראליות מבתים חילונים."

בעיני זה מוכיח את הטענה שלי יותר מכל דבר - שכן אם הקשרים עם הבחורות הישראליות החילוניות היו ככ "רציניים" מדוע הוא עדיין רווק בגיל 33 ? בשימת לב לכך שזה גיל די מבוגר עבור בחור מהקהילה היהודית הצרפתית. הבחור רוצה לחגוג - יופי לו. הוא לא חשב ( בטוח שגם גם הוריו לא חשבו) שהן marriage material.
זה לא נעים, אני יודעת: להכיר מישהו, לחשוף את עצמך בפניו, לחלוק עמו משהו ככ אינטימי ואז לקבל כתף קרה. אני מבינה שאת מרגישה מרומה. אבל אולי עלייך להגיד תודה על כך שלא מצאת את עצמך משקיעה זמן רב בבחור שערכיו והשקפת עולמו שונים מאוד משלך.נגיד שהייתם מתחתנים - את מתארת לעצמך שהיית משתלבת בחברה שלו?
נראה שהבחור הזה יודע טוב מאוד מה "מתאים" לו ומה לא, אז אולי שווה להתחיל לשאול את עצמך - מה באמת מתאים לך ומה לא ולהשקיע פחות במי שמבלבל לך את המח .
את באמת עושה רושם של מישהי שיש לה הרבה מה להציע.

סקס בתחילת הקשר נרי
30 אפריל 2019, 22:40
Re: לנרי חן.פ
01 מאי 2019, 06:36
Re: ועוד דבר חן.פ
01 מאי 2019, 06:47
Re: לחן אורח
01 מאי 2019, 07:12
Re: חן.פ
01 מאי 2019, 07:30
Re: אורח
01 מאי 2019, 07:53