בעיית אמון בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

נשמע לי שיש כוחניות במערכת היחסים שלכם

הודעהעל ידי דורית כהן » 05 מאי 2019, 11:25

ליאן יקרה, אני כל כך מסכימה עם "בדוי"! תראי מה קרה לכם: ברגע שיש ביניכם כאסח ואתם לא מדברים - הוא הולך ועושה בדיוק את הדבר שהוא יודע שאת הכי שונאת ומתנגדת לו - מעשן מריחואנה. ממש עושה לך דווקא! יתכן שכדאי לך לבדוק את עצמך - עד כמה את שולטת במערכת היחסים שלכם? עד כמה את דורשת ממנו כל מיני דרישות והוא מרצה אותך, (על מנת לא לחטוף ממך) ומרשה לעצמו להתמרד רק כאשר אתם בריב? 
אם אני צודקת - כדאי מאד לעשות בדק בית בהיבט הזה של היחסים שלכם. זה משהו שמאד מאפיין את רוב הזוגות, אגב, ובעיני הוא מאד לא בריא לטווח הרחוק, וחשוב מאד למצוא את הדרך הפחות שתלטנית וכוחנית לבטא את רצונותיך מבלי שהוא ירגיש שהוא חייב לבצעם אחרת תהיה ביקורת, טענה, תלונה או ריב.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

בעיית אמון בזוגיות ליאן
02 מאי 2019, 22:00
Re: חוסר חופשיות בקשר בדוי
03 מאי 2019, 12:08
נשמע לי שיש כוחניות במערכת היחסים שלכם דורית כהן
05 מאי 2019, 11:25

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים