רבה על כל דבר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

רבה על כל דבר

הודעהעל ידי בדוי » 03 מאי 2019, 12:02

חברה שלימואני כמעט 3 שנים ביחד.
לאחרונה בחודשים האחרונים היא רבה עם כל אחד על כל דבר ומתעצבנת על כל דבר ... כל הזמן היא עצבנית ומצפה שאני תמיד אהיה שם רק כדי לשנות את האווירה ...
אני עושה זאת לרוב אבל כל הזמן היא רק עצבנית עלי או כועסת ... זה כבר קשה כל הזמן להיות לצידה שהיא לא רוצה לעשות צעד ולשנות גישה ...
אמרתי לה שאני רוצה לדבר איתה שנדבר שאנחנו רגועים ונעלה את הנושאים ונמצא את הפתרונות ביחד כזוג ! היא לא מוכנה לדבר ואומרת שאני לא הבן אדם לדבר איתו על נושאים כאלה ושהיא מרגישה כל הזמן לבד ושאני צריך לנבין את זה.
היא טוענת שגם איתי היא מרגישה לבד מעבר לזה שעם כולם היא מרגישה ככה.
אני כל הזמן מנסה לגרום לה לצחוק ולהיות מאושרת לפעמים גם לי אין מצב רוח ואני לא מצליח ... אני מנסה כל הזמן להיות לצידה אבל הבנתי שצריך לדבר על דברים כדי לפתור אותם גם אם זה נוגע רק למה שהיא מרגישה .
אני לא יודע אם אני טועה או לא אני אשמח לייעוץ

רבה על כל דבר בדוי
03 מאי 2019, 12:02
Re: לכו ליעוץ מוטי
05 מאי 2019, 14:57
עליה להכיר בבעייה ולהיות מוכנה לעבוד על כך דורית כהן
06 מאי 2019, 04:32

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]