חוסר משיכה בזוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לא נשארים...

הודעהעל ידי דורית כהן » 07 מאי 2019, 05:10

ליה היקרה, בעיקרון אני חושבת שתשוקה ומשיכה מינית הינן מאבני היסוד של אהבה זוגית, ואם זה לא קיים מצידך - ממש מתבקש לחתוך את הקשר, בייחוד לאור הגילאים של שניכם. זהו תחום מאד חשוב בזוגיות, ומאד ברור מדבריך שזה לא עובד מכיוונך, ויתסכל אותך בעתיד יותר ויותר. 
יתכן שאם תעשו ילדים, תהיה תקופה בה זה פחות יטריד אותך כי כל האנרגיות שלך יהיו תפוסות בגידול הילדים, אבל זה "ירים שוב את הראש" כאשר הם קצת יגדלו...ואז כבר תתקרבי לגיל ארבעים פלוס...זה מתכון בדוק לבגידות ולשברון לב. אני חושבת שבזמן העכשווי - כל עוד אתם לא מחוברים עם ילדים משותפים - צריך לקבל את ההחלטות הנכונות. 
ברוב המקרים שאני מכירה - כאשר אין משיכה מינית לאורך כל כך הרבה זמן - מאד נדיר שזה ישתנה. ברוב מערכות היחסים המשיכה הולכת ופוחתת עם השנים. ואילו אצלכם היתה בעייה מן ההתחלה אם הבנתי נכון. היחסים שלכם מתאימים אולי לסטטוס של "הורות משותפת" - במידה ואינכם מוצאים בני זוג אחרים בשנים הקרובות, אבל לא לזוגיות מלאה. 

אבל בכל מקרה, אני מציעה לך להגיע לפגישת התייעצות עם איש מקצוע על מנת לקבל החלטה מבוססת ושקולה.
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

חוסר משיכה בזוגיות ליה
05 מאי 2019, 13:12
Re: אורח
06 מאי 2019, 07:03
Re: בעיה קשה... אורח
06 מאי 2019, 16:22
Re: אורח
12 מאי 2019, 12:46
לא נשארים... דורית כהן