חבר שלי מרוחק ונעלם

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשר טרי כל כך

הודעהעל ידי דורית כהן » 08 מאי 2019, 05:36

יערה יקרה, צר לי על הדאגה והחשש להתקיימות הקשר החדש. יחד עם זאת, בחודשים הראשונים של קשר חדש, אפשר תמיד לומר "רב הנסתר על הגלוי". כלומר בני זוג טריים חושפים זה מול זה רק את הצדדים הכי חיוביים שלהם, מסתירים הרבה "ג'אנק" והרבה "שריטות".
אמנם העובדה שהוא הכיר בינך לבין הילדים שלו היא משמעותית! זה אומר שהוא לוקח אותך ברצינות. זה בהחלט קרה מהר בהיכרות כה קצרה. (לדעתי מוקדם מדי, מבחינת טובת הילדים)
יחד עם זאת, אולי דווקא בהקשר הזה הוא קצת נבהל מעוצמת הקשר והחליט להוריד פרופיל. יתכן שהוא רוצה לבדוק עד כמה את חסרה לו. 
מאד יתכן שבנקודה הזאת של "שתלטנות" כפי שזה הופיע לו - את גירדת לו את אחת השריטות שלו. מאד יתכן שהוא במיוחד רגיש לתופעות של שליטה ומייד מופיעה לו התנגדות קשוחה ונדלקות נורות אזהרה, כנראה בגלל קשרים קודמים.
מה שאפשר לעשות זה לתקשר - רק פעם אחת - במכתב/מסרון - שהקשר הזה חשוב לך, וכי חשוב לך לבדוק את הנקודה הזאת של שתלטנות ואם היה שם משהו מסוג זה את מאד רוצה לקחת על כך אחריות ולעבוד על זה.
אם כבר עשית זאת, או אם כבר שלחת לו כמה מסרונים - עליך להרפות ולא לשלוח לו יותר כלום. עשי זאת רק אם לא "הפצצת" אותו במסרונים בזמן השתיקה שלו. אחרת את עושה המון נזק ומבריחה אותו ממש.
ואם הוא לא חוזר אליך - זה יהיה סימן שההתאהבות הזאת אינה הדדית ואינה חזקה מספיק מבחינתו. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

חבר שלי מרוחק ונעלם יערה
06 מאי 2019, 07:30
קשר טרי כל כך דורית כהן
08 מאי 2019, 05:36
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 23:10

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]