קשה לי ועצוב לי איתה אבל אני אוהב אותה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

קשה לי ועצוב לי איתה אבל אני אוהב אותה

הודעהעל ידי רועי ג » 07 מאי 2019, 06:34

אתחיל מהבסיס. אני בן 36. היא בת 28. אני נולדתי בישראל. היא לא. אנחנו לא גרים בישראל. 
אנחנו ביחד חמישה חודשים. אני מבין שנקודת המבט שלי היא לא אובייקטיבית אבל אנסה להסביר למה קשה לי ומה המצב מנקודת מבטי 
אנחנו גרים ביחד ארבעה חודשים. היא עורכת דין במקצועה. 
העבודה הייתה לה קשה. הבוס שלה העביד אותה 16 שעות ביום. היא לא יכלה לעזוב אז אמרתי לה שלא תדאג אני אתמוך בה כדי שהיא תוכל למצוא את העבודה שמתאימה לה. וכך עשיתי. 
במהלך חמשת החודשים היו לנו תקופות קשות. דיברנו על ילדים. היא אמרה שהיא רוצה. אפילו ניסתה איתה וספרה ימים וחלון הזדמנויות. נכנסנו להריון ואיתו היא נכנסה לדכאון. 
החליטה שהיא לא רוצה הריון וקבעה תור להפלה. אמרתי לה שאני רוצה ילדים אבל אני אתמוך בה. הלכתי איתה. היא לא חשבה פעמים ועשתה את ההפלה. אני הייתי איתה ותמכתי בה. 
בכל החלטה שלה תמכתי. 
מבחינת אינטימיות מגע פיזי. כל פעם שזה מתקיים זה רק כאשר היא רוצה. היא צריכה ליזום את זה ורק אז יש משהו. אם אני יוזם את זה אז היא מסרבת. באופן תמידי. אז זה נכון. היא מחזיקה לי את היד. אבל אינטימיות בין שנינו כמעט לא קיימת אלא אם היא יוזמת מכיוון שלי היא מסרבת. כאשר בכל זאת יש אינטימיות שאני יזמתי היא נכנסת לדכאון לאחר מכן ויום שלם שהיא לא מדברת איתי רק עם אחרים.
אי אפשר להביע את הדעה שלי איתה. היא תתרגז. תכעס. ותחליט שהיא לא מגיבה לי במשך זמן רב. עד שאני בא לדבר איתה. מזה ארבעה חודשים שאני דיברתי איתה על כך שהחברות שלה לא צריכות ליצור איתה קשר בשעות מאוחרות. מאוחרות אני אומר שהטלפון שלה מצפצף הודעות ב2 בלילה ללא הפסקה. כל הלילה. היא הבטיחה שתדבר איתם אך לא עשתה כלום בנושא. היא שמה את הטלפון במצב רטט. אבל לא אמרה לחברות שלה לא לשלוח הודעות ושזה לא בסדר.

אחרי שארגנתי לה מסיבת רווקות. מיותר לציין שהרבה תודות לא קיבלתי. אך גם טענתי שזה לא בסדר שאני צריך לשלם על החניות של החברות שלה. סכום של 72 דולר. אני שילמתי על הכל. מלון. ארוחות - שהיא טענה שהם ישלמו והם לא. היא כעסה ולא דיברה איתי במשך שעה עד שפניתי לה באוטו. הסברתי את דעתי. אמרתי לה שזה לא צודק ששילמנו אלפי דולרים למסיבה והאוכל. ובסוף החברות שלה דופקות אותה על החנייה ומכניסות את זה על החשבון של החדר. היא אמרה שהיא תדבר איתם. אך היא מעולם לא עשתה את זה. אמרתי לה שהיא צריכה להגן עליי כאשר אנשים אחרים אומרים דברים עליי. טובים או רעים. היא התעלמה. הסברתי לה שזה לא בסדר שזה ככה. היא לא הבינה. שום דבר לא השתנה. מסיבה לא ידועה אני לא מקבל תפיחה על השכם ממנה. אחת החברות שלה ששולחות לה הודעה באמצע הלילה אמרה שלדעתה אני שתלטן. לא פגשה אותי מעולם אבל אמרה את זה כאשר בת הזוג שלי אמרה לה שאני לא אוהב את הרעיון שהיא נוסעת לחברות שלה לספש ונשארת שם את הלילה ואני לבד בבית. הן שותות ומבלות. במהלך כל התקופה אני מתייחס אליה כמו אל נסיכה. כשקשה לה אני מנסה לדובב אותה. כשיש לי משהו טוב אני אומר לה. כשאני רואה שהיא רוצה משהו - אני קונה לה. אבל מנגד. רומנטיקה לא קיימת אצלה. צורת הבעת הרגשות שלה. או הדרך שבה היא מראה לי שהיא אוהבת אותי. כמו שהיא טוענת - כמעט לא קיימת. מידיי פעם היא אומרת את המשפט ״אני אוהבת אותך״. ומחכה לתשובה. פה זה נגמר. אני דואג שיהיה לה פרחים טריים כל הזמן. מדליק לה נרות. כותב לה מכתבי אהבה. הודעות כל יום. הבטחות - שלל הבטחות באות מכיוונה. חלקן באספקט האינטימי. חלקם בתחומים אחרים - אבל כמעט אף אחת מהן לא מבוצעת. זה יכול להיות קטן כמו גירוד הגב שלי לפני שינה או חיבוק בלילה. אבל הם פשוט לא מתקיימים. סדר עדיפויות - היא תגיד שזה לא נכון. אבל זה כן. כשהיא לא מרגישה טוב. או כשמשהו מפריע לה. אני האחרון לדעת. זה יכול להיות העובדה שהיא לא מרגישה מחוברת אליי מינית. או העובדה שהיא חוששת שהיא בהריון. אבל היא תדבר עם כל אחד אחר בחיים שלה. מאשר איתי. אני הייתי שם בשבילה. בכל דבר. קל. קשה. אני הצעתי לה את עצמי ככר ביטחון. אמרתי לה שיהיה בסדר ושאין לה מה לדאוג. שאני אהיה שם בשבילה לא משנה מה יקרה. אבל קיים בי הפחד. החשש. שהדבר הוא לא דו צדדי. שאם יהיה קשה. שאם המצב יהיה הפוך. היא ממש לא תהיה שם בשבילי. היא תסתובב ותלך. או גרוע יותר - תעשה את זה בסתר.

עיקר הבעיות שלי היא שאם אני יוזם אינטימיות זה לא טוב. החברות שלה באות קודם. כשהיא בטלפון שלה עושה משהו ואני מתקרב היא ישר מעבירה חלון. וסוגרת את המסך. אנחנו קבענו להתחתן. הגענו לחודשיים לפני החתונה. היא כל פעם תירצה למה היא לא שולחת את ההזמנות. כל יום שאלתי אותה. בסוף אמרתי לה ״את רוצה לדחות את החתונה?״ התעלמה ממני. למחרת שאלתי מה קורה. אמרה ״חשבתי אמרת שדוחים את החתונה״. 
כואב לי. קשה לי. ניהלתי איתה עשרות שיחות. לפעמים היא מגיבה שהיא מבינה ומצטערת. לפעמים היא כועסת שאני אומר את זה. לא יודע מה לעשות. 

קשה לי ועצוב לי איתה אבל אני אוהב אותה רועי ג
07 מאי 2019, 06:34
Re: מתכון בטוח לסבל, שברון לב ויאוש. חן.פ
07 מאי 2019, 08:25
Re: אחת
07 מאי 2019, 15:47
Re: גאיה
07 מאי 2019, 19:41
ברח מהר!!! יש אהבות שלא נועדו לזוגיות דורית כהן
08 מאי 2019, 05:13
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 23:21