קשה לי ועצוב לי איתה אבל אני אוהב אותה

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

ברח מהר!!! יש אהבות שלא נועדו לזוגיות

הודעהעל ידי דורית כהן » 08 מאי 2019, 05:13

רועי היקר, ראשית, תודה על הדברים המרגשים אם כי כואבים שכתבת בצורה כל כך בהירה ומיוחדת. 
שלוש נשים הגיבו לך באותו כיוון. כל מי שקורא את מה שכתבת תוהה - איך יתכן שאתה נשאר בקשר עם אישה כל כך בעייתית. היא גם בעייתית באישיות שלה, ויתכן שחן צודקת ויש לה "הפרעת אישיות גבולית" - שזו אחת ההפרעות הקשות ביותר לטיפול ולשינוי ואחת ההפרעות שגורמות הכי הרבה סבל לבני הזוג. (וכמובן גם לה עצמה).
מה שעוד מאפיין את ההפרעה הזאת היא שלאישה כזאת יש המון קסם אישי ונופלים ברישתה על ההתחלה בגלל זה, מתאהבים בה, ועד מהרה נחשפות הבעיות שלה. 
אז שני מסרים לי אליך:
1. אם יש לה הפרעת אישיות כזאת - ברח מהר! 
2. אם אין לה - וזאת ההתנהגות שלה איתך - ברח מהר!

מתחיל להבין??
לא כל אהבה/התאהבות מתאימה לזוגיות. בעיקר חד צדדיות...

אז נכון. "נפלת" והתאהבת בבחורה. עכשו קח את עצמך וברח משם כמה שיותר מהר ושמור על עצמך. בעיקר שמור לא להיכנס איתה להריון, כי האהבה שלך אליה תיגמר עם הזמן, והצרה הזאת תישאר צמודה אליך כל החיים שלך.

מצטערת על המילים הבוטות, אבל אני חושבת שמישהו צריך לנער אותך!
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580

קשה לי ועצוב לי איתה אבל אני אוהב אותה רועי ג
07 מאי 2019, 06:34
Re: מתכון בטוח לסבל, שברון לב ויאוש. חן.פ
07 מאי 2019, 08:25
Re: אחת
07 מאי 2019, 15:47
Re: גאיה
07 מאי 2019, 19:41
ברח מהר!!! יש אהבות שלא נועדו לזוגיות דורית כהן