חברה שלי במשבר

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

חברה שלי במשבר

הודעהעל ידי רום » 08 מאי 2019, 06:48

שלום חברים,
חברה שלי ואני יוצאים ביחד כמעט שלוש שנים .
אני בן 24 והיא בת 21.
היא ידועה בחוסר הבטחון שלה ורואים את זה עליה כשמכירים אותה אך מי שלא מכיר לא מבחין בזאת.
לאחרונה חברה שלי אומרת שהיא מרגישה לבד כל הזמן , היא אומרת את זה בדרך של עצבים ובכעסים ובבכי.
היא אומרת לי שאפילו איתי היא מרגישה בודדה ולבד, כאילו אני לא שם.
בעקבות ההרגשה הזאת (היא טוענת לפחות) היאכל הזמן עצבנית ומתעצבנת על כולם , לרוב עלי.
הציפיות שלה ממני היא תמיד להיות שם ולתמוך ולהבין ולאהוב ולהכיל, אך אני הגעתי לתסכול שאני לא יכול לעמוד בזה יותר אני לפעמים מגיע למצב שאני מטיף לה ואומר לה מה היא לא בסדר, שאולי אני לא צריך אבל זה כבר פוגע בי.
אני מאוד אוהב אותה ! ואני מאוד רוצה לעבור את השלב הקשה הזה שעובר עליה שפוגע גם בנו. אך אני חייב ייעוץ ועזרה בעניין.
כשהמצב רגוע אני מנסה ליצור שיחה לגבי הנושא כדי להוביל לפתרון ולגרום להלהרגיש אחרת.
השאלה עיקרית שלי בכל הנושא היא :
איך אני גורם להלהרגיש עם יותר בטחון עצמי ושלא תעלב מכל דבר ותרגיש לבד? אשמח לעצות. 

חברה שלי במשבר רום
08 מאי 2019, 06:48
חוויות קטנות והדרגתיות של הצלחה - בעיני עצמה דורית כהן
12 מאי 2019, 13:42
Re: רום
16 מאי 2019, 06:25
לעודד אותה להיות עצמאית דורית כהן
19 מאי 2019, 08:01

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: אין משתמשים רשומים