פרק ב' וחוסר באינטימיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

פרק ב' וחוסר באינטימיות

הודעהעל ידי טלי » 09 מאי 2019, 20:38

בת 45 נמצאת כבר שנה בזוגיות מקסימה פרק ב', הוא בן 51. איש רגיש אינטליגנטי מתקשר נעים מפרגן אוהב. בדיוק מה שלא היה לי...
מהר מאד גליתי שלי יש צורך גדול יותר במגע באינטימיות ובסקס. יודעת שאני אשה מאד מינית ועם הפרטנר הנכון מגיעה לסיפוק וליחסי מין מהנים לשנינו.
כאן נוצרה בעיה אובייקטיבית מאידך, לא גרים יחד, לכל אחד יש עדיין ילדים בבית כך שאין פרטיות, יש לו סכרת ובעיות ל.ד. גבוה, ואין הרבה הזדמנויות לסקס. ומחד, זו הפעם הראשונה שאני הצד שרוצה יותר תמיד הייתי במערכות יחסים בהן היה קשה להסיר ממני את הידיים.
מעבר לבלבול אני מעריצה אוהבת את האיש מאד אבל תדירות של פעם בשבוע במקרה הטוב מתסכלת נורא. שוחחנו על כך רבות אך שום יוזמה לא מתרחשת מצידו.
אציין שזו הפעם הראשונה בה אני מתקשה להגיע לאורגזמה וזה הפך למעגל.

פרק ב' וחוסר באינטימיות טלי
09 מאי 2019, 20:38
לקחת על עצמך יותר -ליזום, לשוחח, לבקש דורית כהן
12 מאי 2019, 13:54
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:56

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot]