פרק ב' וחוסר באינטימיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

לקחת על עצמך יותר -ליזום, לשוחח, לבקש

הודעהעל ידי דורית כהן » 12 מאי 2019, 13:54

טלי יקרה, מבינה את התיסכול שלך...אבל יש כאן גורמים רפואיים שמסבירים את הקשיים שלו ביחסי מין - לחץ דם גבוה, שאולי מקשה עליו לקחת תרופות לזיקפה, וסוכרת שמפריעה  לזיקפה. במצבים כאלו הרבה גברים נכנסים להימנעות מיחסי מין כי לא נוח להם במצב של זיקפה חלשה. כל המצב מלחיץ אותם ושם אותם בחרדה, ונוצרת הימנעות כללית מיחסי מין. קוראים לכך גם חרדת ביצוע. 
מכיוון שהיחסים איתו חשובים לך, יתכן שהדבר הנכון לעשות הוא לשים על השולחן את הקשיים - בצורה קלילה ובטח לא מאשימה, ולברר איך את יכולה לעזור לו, לעורר אותו, לקחת על עצמך יותר מכפי שלקחת בעבר עם גברים אחרים, כאשר איתם לא היית צריכה לטרוח לעורר אותם מינית. 
מכיוון שיש בו כל כך הרבה תכונות אחרות שנוגעות לך וטובות לך - את צריכה להביא לכאן משהו חדש, שונה, אפילו לקבל על עצמך להיות היוזמת, וללמד אותו מה עושה לך טוב - באמצעים שונים מן הרגיל. זה קורה אצל הרבה זוגות (ותיקים) שעם השנים מתגלות בעיות מסוג זה וצריך ללמוד לשנות את הדפוסים המקובלים ולפעמים ממש להחליף תפקידים. 
דורית כהן
פסיכולוגית, יועצת זוגית
054-4438580פרק ב' וחוסר באינטימיות טלי
09 מאי 2019, 20:38
לקחת על עצמך יותר -ליזום, לשוחח, לבקש דורית כהן
12 מאי 2019, 13:54
Re: פילוסוף רוחני אוהב
24 מאי 2019, 22:56

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Bing [Bot], Google [Bot]