פערים פערים

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות במשבר"!
אתם מוזמנים לכתוב שאלות מפורטות בתחום הזוגיות, משברי זוגיות, טיפול זוגי, בגידות, חשק מיני וכד'.
תוכלו גם להגיב לשאלות ולפוסטים של שאר המשתתפים. אנא תנו כותרת לכל פוסט חדש, ואל תשכחו לשרשר תגובות נוספות שלכם כהמשך לפוסט הראשון, כדי שתיווצר המשכיות. אשתדל לענות על כל שאלה בהקדם.
חשוב לדעת שהתשובות באתר אינן תחליף לייעוץ זוגי מקצועי, וכל מי שפונה עושה זאת על אחריותו בלבד.
אנא סמנו אם אתם מעוניינים לקבל הודעה למייל שלכם על קבלת תגובה לפוסט שלכם

פערים פערים

הודעהעל ידי ברית » 14 מאי 2019, 07:46

היי לכולם... זוג בשנות ה30 + , עוד מעט 6 שנים יחד, נשואים 4 , יש לנו תינוק מתוק בן שנה. מאז ומתמיד היו פערים בתדירות המין (כמו כולם). מבחינת בעלי - היה רוצה כל יום , אני בהתחלה הייתי כמובן יותר מכילה ומקבלת.  
היום , אני אמא עייפה ועובדת ובאמת שאין לי שום צורך במין יותר מפעם בשבוע...הבעיה היא שפעם בשבוע ממש לא מספקת אותו. הוא גם כל הזמן מתעסק בזה באובססיביות, ומנסה ליזום ואז נדחה. פתחנו את הנושא כמה פעמים כבר במהלך הזוגות, אבל הפעם מרגיש שזה מגיע למקום ממש לא טוב. הצעתי לו אפילו שילך לשכב סתם עם נשים אחרות בקטע רנדומלי אם הוא מרגיש כזה חסך (והעדתי שאני ממש לא מחפשת ללכת עם גברים אחרים ואין לי עניין), וגם את זה הוא לא רוצה כי מבחינתו מין זה הדרך היחידה להראות אהבה וקירבה. 
מיותר לציין שאני נמנעת כמעט מחיבוקים ונישוקים כי כל מגע כזה מוביל מהר מאוד לכך שהוא רוצה להמשיך למין, ואז הוא נדחה.
הוא התחיל לזרוק לאוויר שאולי עדיף לו לחיות לבד מאשר לחיות בזוגיות שהוא לא מקבל ממנה את מה שרוצה. 
אני כמובן מאוד אוהבת אותו ולא רוצה לפרק את המשפחה , אבל מבחינתי זוגיות זה מכלול דברים ולא רק מין, מה שלא נראה לו. 
הצעתי לו ללכת לטיפול מיני והוא גם לא רוצה. 
חוץ מלהכריח את עצמי להגביר תדירות, מה אפשר לעשות עם גבר שמתעסק כל היום באובססיביות במין?
מיואשת

פערים פערים ברית
14 מאי 2019, 07:46
Re: לברית חן.פ
14 מאי 2019, 09:47
Re: ברית
14 מאי 2019, 16:26
Re: יעוץ דחוף. את מזמינה על עצמך צרות... עופר
14 מאי 2019, 17:04

חזור אל פורום "זוגיות במשבר"

מי מחובר

משתמשים רשומים: Google [Bot]